Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Zgłaszam sie po dłuuuuugim weekendzie...

Ja ryb nie łowiłam..ale za to poszukiwałam podłogi..Niestety sprzedawcy podłóg chyba na te ryby sie udali,bo 50% sklepików pozamykanych :cry:

Teska jak miło Cie widziec :D

Ivette zrobiłam Ci wczoraj najazd rowerowy..połaciówy pootwierane..ale nikogusio nie było.. :( A myslałam,ze sie załapie na oprowadzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie,

 

cztery dni wiodłam sielsko-spartański żywot wiejski i wcale mi się nie chciało wczoraj wracać do Szczecina.

Pomalowałam z dzieciakami wychodek (self-made), odszorowalam przyczepę kempingową (wreszcie dojechała, choć zgubiło się pół okna po drodze), a mąż uskuteczniał prace polowe.

 

A i mam już dwie ekipy wykonawców chętne do budowy, więc pewnie w tygodniu decyzja zapadnie. Z początkiem wakacji chciałabym już ruszyć. Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć!

 

P.S.:Teska, jak fajnie, że wróciłaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia

 

ja na scianach mam tikkurille, lateksową...moge stwierdzic wydajna mimo swojej ceny polecam.

Ja juz raz myłam sciany, miałam pomalowane jak panowie kaflarze robili:) scianki umyły sie ok..wygladaja tak samo,

Kupowałam na swierczewskiej w hiperze...a czesc koło pocztowej to sciegiennego chyba tam jest "salon" tikurilli .Baniak 9 l kosztuje cos 180 zł...sciany malowałam nr 5 , w łazience nr 20

kolor dodoatkowy kosztowal 2 zł. z 9 litrow malowalo sie 2 razy pokoj i jeszcze zostawało..ten na sciegiennego to zna dokładnie ile trzeba.To jest na wprost koscioło na pocztowej,w tym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ale się posypało forum okrutnie...

Teska - Tobie to dobrze z tym netem - u nas nie ma na razie możliwości... za mała wieś. Fajno, że jesteś z powrotem!

Wszystkim - powitalny uśmiech - poweekendowy. Ogródek strasznie wciąga. A Jasiu zaczął pracę na poddaszu. Już jeden pokoik przyszykowany do malowania, antena na dachu (dziadek jęczy o piorunach...) i słupki do ogrodzenia prawie, prawie skończone :)

A teraz praca w pracy...

Joaśka

 

PS - Chciałam powiedzieć, że Maksiu lata po mieście i rozdaje butelki pyyyyysznej brandy... Mniam - już zniknęła cała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...