Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

Jolly- dzięki za info o bramach- bedzie do rozważenia.

Teska- wróciłaś, szkoda tylko, że z drzwiami nic się nie zmieniło :(

Joasia- czyli ogródka nie poznam?? Po brandy rośnie lepiej?? :wink:

Didi- czy Twój ogródek jest juz jakoś zagospodarowany?? Po weekendowym podlewaniu u rodziców zaczęliśmy się zastanawiać. Do kiedy masz rury na wierzchu? :D

Tyle napisaliście, że nie pamiętam kto pytał o branżowców od przyłączy. Mam godnego zaufania (słownego i niedrogiego, szybkiego) elektryka oraz pana od wody i kanalizy. Proszę się przypomnieć to podam na priv.

U mnie na budowie mury rosną. Mam już część nadproży-zamontowanych :lol: . Jutro, pojutrze muruja się kominy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia S potwierdzam z tymi farbami, też je mam u siebie. W mieszkanku też miałam i mając małe dziecko mogłam śmiało wszystko zmywać ze ścian. I przede wszystkim nie ma problemu z mieszaniem, bo podajesz tylko w mieszalni symbol i dostajesz dokładnie tą samą farbę!

 

W NOMI też mają ale tam nie kupuj, bo im często maszyna "strzela" i wtedy wychodzą im cuda. Hiper Glazur (o którym pisała Teska) ma też oddział na Struga, za Abą tam dostałam na tą farbę 20% rabaciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Stasiek,

doradzam Ci zdecydowanie niebieską linię BOSCH.

W Twoim konkretnym przypadku maszynkę GBH 2-24 DSRNa tym młotku zbudowałem swój pierwszy dom i cały rozwój mojej firmy.

Nistety nie wiem jaka jest aktualna cena, ale nie będziesz zawiedziony.

 

Romanie Ha! Wielkie dzięki - długo trwało zastanawianie, ale w końcu się zdecydowałem (cena trochę pomogła) i wybrałem z Twojego polecenia.

 

To teraz się okaże! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

ano pogody tylko ni ma

 

wieczorkiem byłam na inspekcji u Ivette, kontrola przeprowadzona dwuosobowo z Lalką. donoszę, że ma już fajnie i bardzo blisko zakończenia robót. no i chałupka fajna i taka duża (ona mówi, że tam mało metrów, ale kto by uwierzył? :lol:)

 

a u mnie na budowie (a co też pojechałam, tylko jeszcze później) - cd sufitów, a ściślej zaczęło się szpachlowanko i takie tam.

no i ruszyła próbna manufaktura kostki brukowej (polbruku?). całkiem nieźle wygląda i można by rozszerzyć działalność, tylko form za mało. dziś policzę czy interes opłacalny i warto otwierać biznes (to, już drugi po pracowni garncarskiej :D )

 

życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

nie narzekać mi tu proszę na pogodę! Chciałoby się to w pracy siedzieć, jakby upał był za oknem? Tak to przynajmniej nie szkoda.

 

A i mój świeżutko założony trawniczek pewnie lepiej przetrwa. Mogłoby jeszcze trochę popadać :wink: . A jak nie, to jutro przy okazji pertraktacji z wykonawcami zajrzę na działkę i podleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...