Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

ooo, widzę, że ruszacie z tematem ogrodzenia, właśnie z czego go robicie?, bo ja mam w planach, ale na razie zbieram materiał z wykręcanych płaskowniczków i słupki z profilka - to po bokach, przód będzie bardziej rozbudowany!

 

Przypominam Wam, że jeśli potrzebujecie pomocy przy ogrodzeniu lub bramach wjazdowych furtkach ze stali , to walcie, a i stal postaram się Wam załatwić w dobrej cenie!!!

 

Józia S. czy ten termin to jeszcze aktualny, czy zrezygnowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dzień dobry!

Bikosa - zapraszam :) jak zawsze :)

Jolly - nie trzeba było mówić - mam do zrobienia ramiak na bramkę wjazdową - 5 m szer i 1,5 wys. ze stali, furteczkę (wszystko wypełnione drewnem będzie) i się miotam, bo:

ile stal, ile spawanie, ile transport... Pomożesz?

 

Podrawiam środowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

 

Józia S. czy ten termin to jeszcze aktualny, czy zrezygnowałaś?

 

Witam wszystkich,

Jolly,

mam problem z wylewkami - facetowi zepuł się puff, a chciałam się spotkać po wylewkach. Odezwę się w przyszłym tygodniu.

Wczoraj mało myślałam o budowie, bo miałam imieniny, ale dzisiaj już jestem zmobilizowana.

 

Kto z was pamiętał o tzw. kapinosie na balkonie (przeciw podsiąkaniu balkonu wodą)? Ja zapomniałam i mam problem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia - współczuję, nie ma sprawy, czekamy

 

Joasia Jasia - samo spawanie mało Cię wyniesie, najważniejsze, to grubość wypełnienia, czyli drzewa, bo wiadomo, że na taką grubość trzeba zrobić ramki, no i z czego te ramki, jeżeli nie wiesz, to ja zapytam swojego, wymiar zanotowałam, dzisiaj wieczorem mi powie i w hurtowni zapytam ile będzie za stal, ważne pytanie co do bramy samojezdnej, rozumiem, że na rolkach?, ale muszę wiedzieć też ile mniej więcej ważyć będzie wypełnienie, to ważne, żebyś później mogła otwierać bramę bez pomocy STRONG MAN-ów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia - no, wszystkiego najlepszego kobieto

 

a od TPSY kwiaty? chyba zmyślasz

 

ja teraz u mamy zainstalowałam tel. bo chciałam SDI dla syna, zeby nie marudził. w punkcie poinformowałam, że tel. mają mi dostarczyć razem z SDI, w przeciwnym razie nie chcę. i co?

ano mam tel. od marca za któy nie wiadomo czemu płacę, a SDI jak nie ma tak nie ma :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikacik

 

 

wczorajszego dnia Tepsa "łaskawie" podłączyła mi telefon :) :) :)

 

 

ale to nic......dostałam od Tepsy i tu usiaśc wygodnie: KWIATY :o :o no myslałam ze upadnę z wrażenia..... :-?

 

Witajta Ludziska :)

Teska, ale zasunęłaś z tymi kwiatami :D :D :D :D :D :D

Fajny dowcip, ale niewiarygodny :x

Ci Panowie (TE PSY) to nie byli czasem Marsjanie :D :D

A propos, czy słyszeliśćie MP3 pt. "Klient Tepsy" zaczynającą się od słów: "Panie Lebiedź..." ? To jest klasa :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...