Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bodeku - i tak będą chodzić - płot to żaden problem - wiem coś o tym.

Poza tym po co ci taki ekstra płot - jak będą dowozić materiały i tak go zniszczą.

 

Co do więźby z Gol Budu - mój wykonawca usiłował kłaść więźbę kupioną u nich - klął jak licho (ponoć bardzo nierówne i to mówił że ich piła tak tnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: WITAM WSZYSTKICH :lol:

 

co tak mało o więźbie, czyżby nikt inny jej już nie kładł?

O Golbudzie słyszałam, ale mam obawy, oni lecą na ilość a nie na jakość,

jak ze wszystkim zresztą! :evil:

 

Bodekku! życzę Ci powodzenia przy fundamentach, robisz sam, czy z ekipą?

A ja muszę się pochwalić. Wczoraj przywieźli 4 KRAZY piasku- sami to rozgarnęliśmy. Niestety od tego wysiłku ledwo stukam na klawi, ale co tam... za to mój facet będzie miał większe bipsy od Pudzianowskiego!!! :p Dzisiaj izo - papa i lecimy pomału z murami!!!

Acha, i daję do wywołania zdjęcia z 1 etapu, może MAKSIU byś pomógł, jak je wklejać bez linku do onet-foto? i czy muszę mieć jakiś program, zdjęcia zwykłe z lustrzanki, ale na CD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

W sprawie więźby; ja ją kładłam co prawda ponad rok temu i cena była inna, ale kupowałam ją na Mierzynie na samym końcu po lewej stronie. U pana co ma jedno oko niebieskie drugie brązowe. Trzeba był się ostro z nim targować, ale materiał dostałam bardzo dobrej jakości (tak twierdzili ci co kładli, że jest super). Może tam spróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

no i zimno i wieje - czyli do luftu

 

co do wieźby - jak pisałam kupiłam w elgeronie (mierzyn po prawej) można się z faciem dogadać. czy była dobrej jakości? mam nadzieję, że tak,bo nie słyszałam narzekania wykonawców (a przecież tak lubią ponarzekać na innych)

 

co do kojca - mam nadzieję, że wyrosłam na dobre, a znajomi też wszyscy mają już dzieci wyrośnięte. może jakiś komis lub allegro?

 

co u mnie na budowie - nie wiem bo, znów nie byłam (wnoszę o samoukaranie :lol: )

 

w temacie co i cwu - kładła firma kompleksowo razem z materiałami (jak znajdę kosztorys to podam)

 

pozdrawiam wszystkich życząc miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia: znam ten ból z tym kojcem... po pierwsze nie wiadomo czy Małgosia wogole bedzie chciala w nim siedziec... dlatego najchetniej bym pożyczył na próbe, gdyby ktoś mial, bo wywalic na nowy 400zl to az ciarki po plecach przechodza....

Czupurek: z komisami to ciezka sprawa.. dostaniesz wszystko co potrzeba.. oprócz kojców :D to rarytasy :D :D :D no chyba ze znasz komis gdzie mozna takie dostac od reki :D, a co do allegro to radziłbym uwazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do więźby, to ja kierowałam się ceną li tylko , bo i tak nie sprawdzę, jaką potną dla mnie konkretnie, więc nawet polecenie przez kogoś nie jest gwarancją. Cóż łut szczęścia i tyle trza mieć.

 

Poza tym inne propozycje cenowe poza Golbudem zaczynały się od 600 zl i była to cena dla mojego wykonawcy, a nie samego zainteresowanego - czyli troszkę więcej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...