Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

dzięki za przywitanie! wiecie co - chyba wszyscy spią - grupa wrocławska była zawsze bardzo aktywna, a od pewnego czasu...cisza :sad: Czasem ktos tylko się odezwie

a propos, mam w Szczecinie dobrych znajomych i czasem tam nawet bywam...i to już wszystko co mnie łączy ze Szczecinem, noooooo oczywiscie jeszcze jestescie Wy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF!!Działka wreszcie kupiona. Tak jak chciałam wymarzone Warszewo. Teraz zabieramy się za projekt. Jeśli możecie napiszcie coś o swoich architektach/projektantach. Dobrzy czy nie. Ile wzięli i za co. Jeśli ktoś ma takiego z którego jest zadowolony podaję swój mail [email protected]/mamy do zaadoptowania projekt gotowy Lipińskich LMP27/.

Osobiście odwiedziłam już kilku ale specjalnie mnie nie porwali.Pozdrawiam wszystkich SZCZECINIAKÓW.Agi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoMar..witaj

Zyczę powodzenia..mam nadzieje ze mimo wszystko bedziesz mógł bez przeszkód kupic działki..powiem jedno..Ja tez mialam rolna i wojt godził sie..wydal pozwolonko na budowe...nalezało podac tylko we wniosku ze np..uprawiam boczniaki..:smile:) tak...

Wiec mysle wojt nie powinien robic zadnych przeszkód..

 

Nasza szczecinska...nio ciut śpi..:smile:

Pozdrawiam..

Teska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoMar..znaczy nie wojt wydał pozwolonko na budowe..:smile: ale wojt wydal decyzje ze na terenia rolnym ponizej 1000m2 moge budowac..znaczy wydal takich pozwolen na około 130 domów..wiec zawsze to argument jak powie ze absolutnie nie mozna..Podaje decyzje były wydane na miejscowosc Koscino..dla komitetu budowy osiedla domkow jednorodzinnych..

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesca - dziękuję za zaproszenie :smile: ja mam jeszcze więźbę do zrobienia - częsciowo jest nad garażem, a dalej też ma być robiona jeszcze w tym roku. Sam kierownik budowy tak wymyslił, a ja cały czas sie zastanawiam czy to NA PEWNO w niczym nie przeszkadza (potem chce układać w zimie dachówkę !)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Linka :smile:

 

Chyba wasza desperacja nie na wiele się przyda bo właśnie przymroziło i raczej nie puści.

 

Nie lepiej odłożyć te sprawy na 2-3 miesiące i wrócić do tematu pod koniec lutego ? Jeśli teraz wylejecie posadzki i wstawicie stolarkę to czeka was ciężka zima - wilgoć, zimno :sad:

 

A jak zaczniecie wiosna to macie przed sobą całe lato. Ciepło, jasno, wszystko szybciej schnie, itd...

 

Szczerze wam radzę wstrzymajcie się - to tylko 2-3 miesiące. My też chcieliśmy szybko, ale zwyciężył rozsądek i jesteśmy zadowoleni ze swojej decyzji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...