Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Należy meic możliwość odstawienia dziecka do bezpiecznego środowiska, w momencie kiedy opiekun/ka musi udać się za potrzebą, etc. Inaczej po powrocie z przybytku można zobaczyć dziecię z czymś niebezpiecznym w łapkach. U nas mimo podniesienia wszelkich niebezpiecznych rzeczy ponad poziom możliwości dziecięcia, smyki zawsze coś wykombinowały. Dlatego taki kojec na kółeczkach - to fajna sprawa. Nie chodzi o uwięzienie dziecka na stałe, tylko w przypadkach ekstremalnych/mentalnych:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich przypadkach zabieralam dziecko ze soba - razem z kocykiem i jakas wyjątkoooowo frapującą zabawką - kontrola pełna, a gdy naprawdę nie mogłąm, to odkładałam dziecko do łóżeczka - 5 minut ewentualnego płaczu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a tylko płucka dotleni :D

 

Maksiu zdejmijcie z barków Babci gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie ogródka i sadzenie fasolki , a na pewno z chęcią poświęci się tylko Małgosi :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf: łóżeczko znajduje się na pięterku, a moja mama ma kłopoty ze stawami i ciezko jej wejsc po schodach (szczerze mowiać zle zrobionych) tylko po to zeby zaniesc dziecko do łóżeczka na chwile, a co do drugiej czesci twojej wypowiedzi to widze ze nadal uwazasz nas za potworów i wyzyskiwaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się MAKSIU, ja nie o Małgosi, dawno już wyrosłam z pieluch, mój synek Kevin ma 5 lat!! urwis jeden, właśnie wczoraj w przedszkolu musiałam stać pół godziny i wysłuchiwać wywodów przedszkolanki , jak to Kevinek ostatnio się nie słucha, no i miał karę... :evil: Nie mógł iść na budowę, oj.. była to kara, popłakał się biedny (tak na marginesie: przedwczoraj szuflował łopatami, że hej) :D

 

Ale się rozpisałam, a chciałam tylko zapytać, w jaki sposób dostarczyć to CD ze zdjęciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nadal uwazasz nas za potworów i wyzyskiwaczy

 

A czemu "nadal" ????????????????

 

Każdy radzi na podstawie swoich doświadczeń - moje są takie właśnie i jednemu się one przydadzą, a drugiemu są psu na budę :D Ijuż :D

A radzić każdy może... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Hallo,

 

nowy temat i prośba dla tych co już mieszkają, albo wykańczają!!!

Jak wiadomo mnie stan surowy zamknięty wyniesie 60.000 PLN proszę się nie śmiać, wszystko robimy sami!!!

Czy w związku z tym na wykończenie ale takie wraz z przydomową oczyszczalnią ( znajomy mi poleca za 3800) elektryką, hydroforem, tynkami itd wszystko, ale robiąc wszystko samemu - bo po prostu potrafimy - zmieszczę się w 80.000???

 

Napiszcie co o tym sądzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...