Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Gość Gosc123

Józiu, dziękuję. A może jeszcze ktoś zna ceny wykonawców co, cwu, kan za pkt.?

---

Lalka, dzięki! Sprawdzę.

---

... a tynki zewnętrzne to jakie są koszty? Tylko tynk, bez ocieplania ściana jednowarstwowa).

 

--

Czytaliście? http://podatki.onet.pl/937725,1,0,wiadomosci.html

 

---

Co do więźby - p. Kudra (Szczecin) (Ku Słońcu zaraz przy Salezjanach), albo p. Kudra (brat p. Kudry ;) ) (Stawno) (trasa na Goleniów). Nie narzekam, miałem tanio, sprawnie, na czas i bezproblemowo - idzie się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

no dobra a, teraz się przywitam, bo wpierw czytałam wczorajsze posty i mnie zamurowało, no naprawdę, bo wiecie coś czego ja nie wiem (jeju nie wytrzymam do popołudnia, a nie mogę się urwać żeby lecieć do kiosku)

:o :o :o

 

Teska - też poproszę namiar na ten necik. a jak siatka? wiesz już ile chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...wesoły Romek... :wink:

 

Mam pytanie do zaawansowanych w procesie inwestycyjnym: czy znacie kogoś godnego polecenia do wykonania wierceń geologicznych. Standard pod domek jednorodzinny, czyli trzy otwory, dwa przekroje.

 

Kilkanaście postów wcześniej podałam namiar na dobrą panią geolog. Nie mam jej namiarów przy sobie, więc musisz sobie poszukać. Możesz spytać też osoby, której to polecałąm, czy się sprawdziła - niestety nie pamiętam też komu polecałąm :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...