Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam wszystkich! :D

 

Coś dla zatroskanych:

 

Mężczyzna z kobietą całują się na ulicy. Podchodzi do nich jakiś gość i zagląda im przez ramię. Raz zagląda, drugi raz zagląda, obchodzi w kółko i znowu zagląda i tak dłuższy czas.

W końcu całujący pan zdenerwował się i mówi do gościa:

- Panie! Coś pan! Zboczeniec jakiś???

- Nie, ale żona ma klucze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam piątkowo,

 

ależ piśmienni jesteście! Właśnie nadrobiłam trzystronowe zaległości w czytaniu od wtorku.

 

O i Roman W się ujawnił po przerwie :wink:

 

Romanie H. : Miałam kontakt do geologa od Joasi Jasia. Co prawda skończyło się na miłej wymianie maili, ale jeżeli sprawa nadal aktualna, to mogę przekazać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz doniesienia z frontu:

 

Tak "energicznie" zabrałam się za poszukiwanie ekipy, po tym jak wybrany wykonawca się rozłożył w szpitalu, że delikwent zdążył wyzdrowieć i jeszcze - chyba za wierność - sporo zszedł z ceny.

 

Tak więc po niedzieli ruszam z budową! :D :D :D

 

Co prawda na ten rok planujemy tylko mniejszy z budyneczków, ale zawsze coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się czytaczka ale niestety z braku czasu niepisaczka.

 

Mojemu Szwedowi zmarła babcia i w niedzielę wyjeżdża na 3 tygodnie - tak dobrze szło i zdechło! :cry: :cry:

 

A wczoraj spotkałam się z Joasią Jasia w samochodach - przesłałyśmy sobie szerokie uśmiechy oraz machanie rąaczkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry..

Pogoda małobudowlana,wiec wszyscy klepią w klawisze :wink:

 

Stasiek bardzo prosze...Daj znac,czy sie sprawdziło.. :)

Po wizytacji u Ivettki mam ciągły niedosyt postępu robót...U niej juz

 

Ja latam za drewnem na balkon..Czy ktos robił sobie moze jakis podescik drewniany?? Mi licza za materiał 280zl,a za obróbke bez malowania 300!!!Strasznie mnie to przestraszyło.. :evil:

A moze ktos jeszcze kładzie deski na posadzki w mieszkanku..i gdzies tanio kupił.. 8)

Pada,robota idzie jak krew z nosa..A pieniazki rozchodza sie w tempie błyskawicy...A moze tak odwrotnie??? :wink:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka - proszę bardzo :D

 

Joasia - zwykłe dechy ostrugane z jednej strony, która jest nabita jako górna na strychu na podłodze, zamiast cholernie drogiej i brzydkiej płyty OSB. Długość 4 metry i chyba sosnowe - nawet nie pytałam - ładne były i tanie to wzięłam :-? I stych wygląda teraz jak tralala :D

 

S.P. - mój Szwed zrobił schody strychowe w cenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących, czytaczy i pisaczy :lol: :lol: :lol:

 

u mnie kurcze leje deszcz....chłodnawo w chacie:( ...ale za to moj synus od wczoraj jest zmechanizowany...przesiedział w aucie 2 godz...a co tam niech chłopak sie cieszy...jeszcze jeden szczególik...musi zrobić prawko...:)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...