Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, jestem nowicjusz. Mam 1400 m na Warszewie i od roku (!) użeram się z Urzędem Miejskim o wytrząśniętą z urzędniczego niebytu linię regulacyjną (nieistniejącej jeszcze) ulicy, zabierającą około 300 m terenu oraz o współczynnik zabudowy (podobno ma się zmienić na większy). Wymarzyłam sobie parterówkę pod lasem a może się okazać, że w przyszłym tysiącleciu wybuduję piwnicę przy dwupasmowej estakadzie łączącej nie- wiadomo- co z nie- wiadomo- czym. Pozdrawiam. A poza tym- kawka zawsze O.K. trobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wpadłam na trochę do pracy, by się pochwalić naszymi efektami z piątku i soboty!!!!!!!!!!! :D Mam już 2 i pół ściany !!!!!!!!!

 

A odpowiadając na pytania:

- humus czy darnina jak kto woli zdjęta z całości z korzeniami!!!!!!!

- żółty piaseczek sam na razie się zagęszcza, bo na razie robimy ściany, a przed wylaniem chudziaczka będzie profesjonalnie zagęszczony!!!!

Dziękuję za pochwały, ale wszystkiego mojemu nie powiem bo wpadnie w samozachwyt :oops:

ALE CZADOWISKO, MAM SCIANY... NIEDŁUGO BEDA ZNOWU ZDJECIA!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! szczególnie Nowych!

 

Trobe tobie życzę wytrwałaści w walce z urzędem, pamiętaj, że to początek. Potem jeszcze pozwolenia, warunki, no i przede wszystkim walka z wykonawcami. Ale jak to mówią, co nas nie zabije to nas wzmocni.

 

Zibi3336

podam Ci na priv, zapytaj, porównaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow i nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie.

 

Od momentu zlozenia dokumentow w Starostwie Polickim tj. 14/04 nie bylo mnie na forum choc staralem sie sledzic poczynania Grupy. Caly czas walczylem z urzednikami. Dzisiaj moge powiedziec ze pierwsza walka wygrana. Po 2 m-cach i czterech dniach otrzymalem zezwolenie na budowe i prawdopodobnie moj projektant w znacznym stopniu sie przysluzyl do zmiany Naczelnika Wydzialu Budownictwa i Architektury w Policach -co wcale nie znaczy ze bedzie lepiej.

Teraz uprawomocnienie i dziennik budowy i trza zaczynac.

 

Nocne pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po ł :)

Szczególnie witam nowych :D

Urzędnik Organu Administracyjnego...taaaak....to brzmi dumnie :-?

Starostwo w Policach to faktycznie koszmar :evil:

Ale jeśli chodzi o referat północ w WUiAB w Szczecinie to ja mam całkiem dobre doświadczenia :) , nie polecam natomiast nikomu kontaktów z referatem zachód :roll: Prowadziłem w ub. roku w tym referacie postępowanie, w którym organ wydał pisemne stanowisko o braku konieczności uzyskania decyzji o WZiZT, po czym po złożeniu wniosku o PNB - zarządał tejże decyzji :evil: Fajne, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się witam i z Nowymi :wink: i "starymi" :lol: !!!

 

Dotarła do Was już wiadomość, że mam 2 i pół ściany? To coś niesamowitego :D

 

Romciu!- dzięki za to masło i ten .... wykop! Alkohol poooooo pracy, nigdy w trakcie i przed!!! Po takim wysiłku jeden kielich rozluźnia i lepiej się zasypia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zapomniałam odpowiedzieć na pytanie Delfika!!!!

 

Humus zebrany Delfiku, kupki tej darninki widać na zdjęciach, było tego oj było, ale jak już pisałam przyda się na skalniaczek, a co do piasku to pisałam wczoraj, wszystko pod kontrolą, dzięki za troski, staramy się robić tak jak WY, mam nadzieję, że nam wyjdzie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...