Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam poniedziałkowo starych, nowych i wznowionych :lol:

ło matko, ale naskrobaliście przez te 2 dni niebytu mojego

Marsov - od kiedy nowy naczelnik?

jak pisałam w piątek sufity zrobione i odebrane osobiście. chłopaki się obstarali. lecę uzupełnić dziennik i oglądać zdjęcia Jolly.

pozdrawiam wsiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo!

Nowych i starych forumowiczów :)

Hmm - w Policach coś się pozmieniało... cuuuda cuuuda! :)

My czekaliśmy na pozwolenie 2 miesiące i to po interwencji. Naczelnik został zaatakowany po linii zawodowo-partyjnej. Starosta też:) Boszsze, ile ja się wtedy naszukałam znajomych różnych - umoczonych politycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana!

U mnie wystarczyło dzwonić do urzędniczki co dwa-trzy dni, oczywiście zaczęliśmy chodzić koło pozwolenia po upływie miesiąca. Poźniej wizyty w urzędzie a w momencie jak pani przyrzekła że będzie na jutro bo nie ma jakiegoś podpisu to mąż powiedział ze ma czas i poczekał tak ze dwie godziny, aż panienka z wielką niechcią wyprodukowała to pozwolenie.

Raptem dwa miesiące i już - rejon północny.

 

Trobe - spoko u mnie linia zabudowy była tak ustawiona, że dom miałby szerokośc 1(jednego) metra - po małej awanturce nie było tej lini zabudowy a moja noga też długo nie postała w naszym urzędzie (to było nie na moje nerwy :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również i ja wszystkich w poniedziałek!

 

 

No widzę, że na polu urzędniczym to się co u niektórych ostre walki toczyły, ale skoro to przeszliście i przeżyliście to jest to pocieszenie dla tych co dopiero zaczynają.

 

 

Teska drzwi wewnętrzne mam porty, te najtańsze minimax. Wyglądają bardzo ładnie i też robią takie wrażenie na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w poniedziałek,

w pracy nerwowo - audit okresowy,

 

na budowie

w tej chwili wylewają się posadzki :D ,

 

Dwa dni rozkładaliśmy z mężem styropian (sobota i... niedziela). Wszystko mnie boli :cry: . Dłonie od wewnątrz strasznie przesuszone - aż szczypią.

Kto by pomyślał, taki styropianik - myślałam, że wyłożymy w ramach relaksu.

 

Co tam u was na budowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja donoszę, że razem z Ewar i Danielem dokonaliśmy w piątek wzajemnych inspekcji na budowach.

u mnie trwała krótko: na lewo salon z kuchnią, na wprost oranżeria (o i tarasik widać), na prawo łazienka, pokój syna i sypialnia.

wychodzimy, o a tutaj garaż z kotłownią (czas prezentacji 5-7 min). :lol:

 

no to, pojechaliśmy do Ewar i Daniela. ci to, dopiero mają chałupę. łoj ile km do chodzenia.

bardzo mi się podobały te przestrzenie i na działce mają drzewa i wszystko już ogrodzone. naprawdę super.

 

ale, droga niestety budowlana. efekt: żeby się mnie pozbyć, musieli mnie wypchać na drogę, bo miałam tendencję do zakopywania się w rozmokłej glinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIDI!!!!

 

Jestem prawie zawsze od 17 tak gdzieś, dziś np. będę, jutro będę wcześniej, w środę niestety jestem w delegacji a w czwartek przyjeżdża szef, ale w piątek już jestem i to od 16!!!

W sobotę od rana, bo my mieszkamy obok działki! :D

 

:D ZAPRASZAM!!! :D proszę tylko o krótkie info, bym spieszyła się do domu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...