Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Ostrzegam przed oszustwami w Castoramie

 

Już dwa razy zdarzyło mi się, że policzyli mi jeden towar dwa razy. Pan zrobił to bardzo sprytnie: "zdjął" cenę z pudełka, potem pudełko rozpakował i naliczył ponownie, tym razem bezpośrednio z towaru (86zł miałabym do tyłu).

 

Teraz stoimy z mężem razem - on pakuje zakupy a ja gapię się w monitor sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jolly już dzisiaj prawie cię odwiedziłam, bo byłam na swojej budowie, a to przecież te same rejony, ale zapomniałam, ze to pod Lubczyną i poddałam się pod znakiem "Czarna Łąka" :)

Szukałam tego ustrojstwa, co go mąż twój sklecił, bo to jedyne co wystaje ponad grunt na waszej działce (na razie) , nieprawdaż ? :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, pomóżcie kochani z tynkami zewnętrznymi!!!

 

Czy mineralny, czy silikatowy, czy akrylowy - i dlaczego!

 

Wprawdzie, to jeszcze nie ten etap, ale jedną ze ścian muszę ociepliś już teraz :-? , bo jest pomiędzy dwoma płaszczyznami dachu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed oszustwami w Castoramie

 

Już dwa razy zdarzyło mi się, że policzyli mi jeden towar dwa razy. Pan zrobił to bardzo sprytnie: "zdjął" cenę z pudełka, potem pudełko rozpakował i naliczył ponownie, tym razem bezpośrednio z towaru (86zł miałabym do tyłu).

 

Teraz stoimy z mężem razem - on pakuje zakupy a ja gapię się w monitor sprzedawcy.

 

Witajcie, niestety często się zdarza w marketach, nie tylko budowlanych. Trzeba zawsze b. dokładnie sprawdzić paragon. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Delfiku mylisz się, oj mylisz....

 

U mnie od piątku już ściany urosły, do soboty miałam już 2,5 na wysokość końca okien - prawie już pod wylewkę!!! A od Czarnej Łąki do mnie to jeszcze kawałek.... No a dzisiaj to już będzie ze 4 ściany przygotowane do nadproży.... Super nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...