Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

 

Romanie zaliczyłeś już 100 pościk GRATULACJE! :D :D

 

 

 

Czeka mnie dziś ciężki dzień - ide z córką do dentysty! Zanim otworzy buzie to są sceny dantejskie - potem już jakoś idzie!

 

 

Aha i chyba w kolejce do wydziału komunikacji stanę (chyba, bo nie wiem czy mąż numerek dostał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

 

koniec roku szkolnego już widać - jutro mam wolne bo, muszę z synusiem lecieć na kiermasz książek (może cosik sprzedamy i cosik kupimy za nieduże pieniądze?)

 

Didi - a tego mercedesa w ogrodzie to, nie można zrobić samemu? zawsze coś takiego mnie interesowało, tylko ta kwota...

 

Lalka, Teska - ja mam suczkę 8-letnią. u mamy (teraz u niej mieszkam) są 3 koty i co? ano pies żądzi niepodzielnie. np. kot siedzi na szafie to, moja sunia pod szafą ze 3 godz. potrafi pilnować (wreszcie piesek ma zajęcie :lol: )

 

i znowu nie byłam na budowie wczoraj, nic mi się nie chciało, normalnie deprecha jakaś (może brak słońca)

 

miłego dnia życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z ranka - mam nadzieję, że będzie od dzisiaj słonecznie 8)

 

Miałam wczoraj inspekcję - DIDI z mężem i piękną księżniczką Anią!

:lol: Jak ja im zazdroszczę, że mają już prawie wszystko za sobą!!!

AAAAAA ten system nawadniający to u Was? szkoda, że wypadło mi z głowy, bo bym więcej pytań zadała!!!

 

P.S. Ja też mam dzisiaj ciężki dzień, właśnie za parę minut zniknę by stanąć przed Trybunałem Sprawiedliwości!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po krótkiej przerwie. Roboty huk i nie wiadomo w co ręce włożyć :-?

 

Znowu mam problem z wielbicielem mojej starszej - bezczelnie złożył papiery do tej samej klasy :evil: A moja Joasia znowu w stresie i tylko o tym cały czas myśli.

Wczoraj miała bal gimnazjalny - ogarnęła mnie melancholia, że ona już taka duża i w ogóle... Aż się łezka kręci... A przecież "choć w papierach lat przybyło, to naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami..."

 

Już odliczam dni do powrotu mojego Szweda - na pożegnanie powiedziałam mu "we will waiting for You" - a co! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał w sprawie tynku zewnętrznego - ja wzięłam mineralny i będzie on dwukrotnie pomalowany farbą silikatową, żeby grzyb nie właził. Powód jest najprostszy z możliwych - wychodzi najtaniej.

Można wziąć od razu silikatowy ale jest znacznie droższy. Co do akrylowego to zapomniałam... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie wszystkich nowych i starych :wink:

Strop nad garażem zaszalowany, fundamenty pod schody i tarasik wylane. Dzisiaj robią się Schiedelki :lol:

Didi- nie udało mi się w zezszłym tygodniu i jestem w stresie, że już nie zdąże nic zobaczyć :( Możesz mi przysłać swój nr gg?? :lol:

MMiłego budowania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni jestem specjalistą ale mam takie wrażenie, że te tynki akrylowe jakoś szybko porastaja glonem- nie wiem, czy to kwestia żywicy czy czegoś innego ale tak sie składa, że sasiedzi, którzy maja takie tynki (fakt, że to juz jakies 5-6 lat) maja też "zielono mi" a moi rodzice z tynkiem mioneralnym czyste białe ściany. Może to zbieg okolicznosci ale tak sie składa. Ja raczej bede miała tradycyjny tynk mineralny plus farba silikatowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...