Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich ponownie po kilkugodzinnej przerwie!!!

 

Trochę już odetchnęłam i uspokoiłam się :x ale mówię Wam ludzie to mają tupet, żeby przed Sądem w żywe oczy kłamać!!! :evil:

 

Czupurku! Twój znajomy wczoraj dzwonił, niestety nie mogłam rozmawiać, gdyż miałam Gości: Didi z rodzinką, miał oddzwonić, ale nie zrobił tego, poinformuj Go, że ze mnie żaden pośrednik, tylko to mojego rodzina chce sprzedać, a tylko ja mam kontakt z internetem. Nich dzwoni to mu wszystko wyjaśnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Nova- dziękuję. Przewertowałam KPA ale obecnie brakuje mi najważniejszej informacji - czy jest jakiś nieprzekraczalny termin, w którym ta rozprawa powinna się odbyć, czy będę czekała do końca świata? Może grzeszę niecierpliwością ale minęły już trzy miesiące i nic się nie dzieje. Sezon wakacyjny też już się rozpoczął i jak znam życie okaże się, że tylko ja pracuję bez urlopu. A wizja mojego domu coraz bardziej mglista, bo jak tak dalej pójdzie z terminami załatwiania wszystkich spraw, zdążę się solidnie zestarzeć zanim ruszę z budową (już nie mieszczę się w pierwszych przedziałach wiekowych w rankingu "Muratora").
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf

 

 

ja mam silikatowy firmy Weber,kupiony w sawisie:) jak na tamte czasy ( wrzesien zeszłaego roku) wychodził dziwnie wcale nie drozej od farb...sprawdzłam w paru hurtowniach.

 

Sawis był najtanszy..tynk jest ok raz juz nawet myłam koło garazu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wykonawcy przekonuja do mineralnych i malowan farba i akrylowych bo to sie kładzie prosto.

Natomiast tynk silikatowy trzeba umiec położyc...on natychmiast wchodzi w jakaś reakcje chemiczną i d... jak nie umieja kłasc...to jest ta róznica dla wykonawców..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trobe, jest taka genialna lecz nie dla urzędników :evil: zasada w KPA załatwiania spraw bez zbednej zwłoki. O ile są szczególnie skomplikowane moga bawić się w kotka i myszkę nawet dwa miesiace. Jeśli dłuzej jest możliwość złożenia skargi na bezczynność organu -w sprawach wzzt- do samorządowego kolegium odwoławczego, jeśli to nie poskutkuje do- sądu administracyjnego. Rozprawa administracyjna jest częścią postepowania dowodowego, tak więc powinna być przeprowadzona w takim terminie, by organ administracji mógł wydać nie naruszając terminów ustawowych decyzję. Tyle teorii. Jakie są fakty... wszyscy wiemy. A walka o swoje wymaga odwagi. Myślę że warto o to walczyć, bo to przecież dopiero wstęp do budowy. Powodzenia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...