Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jaki piękny wieczór...dziecki już śpią... :D

 

A pro pos dzieci:

do posiadaczy takowych w wieku szkolnym - są jeszcze miejsca wolne na kolonie do Sokolca (góry) w lipcu w dobrej cenie 760 zl/2 tygodnie. Zainteresowanych szczegółami zapraszam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tesko - no widzisz, na początku chciałam być strasznie ambitna i połasiłam sie na silikonowy (czyt. najdroższy :wink: ) tynk, bo faktycznie jest chyba njalepszy, ale jak sobie na spokojnie w domciu policzyłam, to za sam tynk wychodzi ponad 10 tys. - więc chyba jednak odpusczę, bo to przecież jeszcze nie koniec budowy :-? Kuchnię też chciałabym mieć pikną i deski w salonie, tak więc myślę, że stanie na mineralnym malowanym farba silikonową. Ten twój silikatowy też drogi, jak licho, ale coz czuję, że chyba na początek wzięłam się za firmę z górnej półki, więc jeszcze mam nadzieję, że może będzie taniej....

 

Zawsze jest to samo: za co się przy budowie nie wezmę, to chciałabym mieć super - hiper, a potem człowiek idzie po rozum do głowy, a jeszcze potem zapomina, co tam w końcu kupił i jakie czary-mary miało to w sobie...i o! Ale nie uczę się na błędach i przy kolejnym temacie jest to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tesko - no widzisz, na początku chciałam być strasznie ambitna i połasiłam sie na silikonowy (czyt. najdroższy :wink: ) tynk, bo faktycznie jest chyba njalepszy, ale jak sobie na spokojnie w domciu policzyłam, to za sam tynk wychodzi ponad 10 tys. - więc chyba jednak odpusczę, bo to przecież jeszcze nie koniec budowy :-? Kuchnię też chciałabym mieć pikną i deski w salonie, tak więc myślę, że stanie na mineralnym malowanym farba silikonową. Ten twój silikatowy też drogi, jak licho, ale coz czuję, że chyba na początek wzięłam się za firmę z górnej półki, więc jeszcze mam nadzieję, że może będzie taniej....

 

Zawsze jest to samo: za co się przy budowie nie wezmę, to chciałabym mieć super - hiper, a potem człowiek idzie po rozum do głowy, a jeszcze potem zapomina, co tam w końcu kupił i jakie czary-mary miało to w sobie...i o! Ale nie uczę się na błędach i przy kolejnym temacie jest to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ptaszyny. kto puszczał wianki wczoraj?

 

Maksiu - gratulki wielkie, nasz liderku

Didi - również gratulacje z tytułu awansu

Wociek - trzymam kciuki

 

dementuję swoje ploty nt. moich tynków i tynkarzy. potencjalni malarze jęczeli, że źle zrobione, że dużo roboty ze szlifowaniem i gładzią - wogóle niby kicha (a mnie się wydawało, że było dobrze :x ). fachowcem nie jestem, więc wczoraj zawezwałam kierownika budowy i co?

TYNKI SĄ LALUNIA, BAAAAARDZO ŁADNIE POŁOŻONE, TYLKO W 3 MIEJSCACH MAJĄ ODCHYŁ MIESZCZĄCY SIĘ W NORMACH TECHNICZNYCH (na 2 m dwa pkt. ok. 3 mm)

jeju, dobrze, że wpierw konsultowałam i od raz nie narobiłam rabanu, byłby obiciach (jak przed Rychem :lol: - pamiętacie?)

 

więc dlaczego tak jęczeli inni? możliwości jest kilka:

1. dużo zleceń bo, pełnia sezonu

2. podbić cenę

2. nie chciało się robić

 

więc prośba do forumowiczów:

szukam kogoś, kto ładnie i oczywista nie drogo przygotuje mi tynki pod malowanko i je pomaluje

Ivette - a może dasz na trochu szewda?

 

no to, pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poprzedniego - uzupełnienie

szukam innych bo, tamci przez swój stosunek do pracy szans u mnie już oczywista nie mają, słuchać jęczenia nie będę, a kroić też się nie dam i już.

 

za parę dni będę miała już kafle w wc :p .

wczoraj kupiłam kleje i takie różne tam. trochę złamała mnie cena kleju elastycznego 45 zł worek :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry (nareszcie), bo ostatnio jakos kiepsko u mnie z humorem :-?

 

No więc Tesko: cennik Knaufa z pierwszej hurtowni z brzegu

tynk silikatowy kasza 3 mm - 25 kg - 140 zl netto (najtanszy), a

tynk silikonowy kasza 3 mm - 25 kg - 164 zl netto (najtanszy),

 

a u mnie jest 250 m2 powierzchni, co przy wydajnosci srednio 3-3.5 kg/m2 wychodzi ponad 10 tys. za sam materiał :o

 

Didi no dobrze mówisz, mam taki cichutki plan, że może w sobotę cię odwiedzę i Jolly po drodze też 8)

 

P.S.

I co? Nikt nie wysyła dzieci na kolonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...