Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Muszę wam coś opowiedzieć.

Jak to ludzie się budują a mino to nie mają pojęcia o cenach.

 

Widziałam kilka razy jak koło mojego domu przejeżdżał pewien samochód. Wczoraj z tego samochodu wysiadł pan i ogląda moje ogrodzenie więc wyszłam z pytaniem "o co chodzi?" a on do mnie "ile dałam za ogrodzenie, i czy dużo ponad 4tys? bo on się buduje niedaleko, a ogrodzenie mu się podoba". Wpadłam w lekki rezonans ze śmiechu i powiedziałam tylko, że 4tys to kosztowała sama brama samonośna, a gdzie jeszcze przęsła, klinkier, beton i robocizna. Zamilkł i odjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz co Didi, mnie to czasami wkurzają tacy mądrale jak ten twój od ogrodzenia. Zagada jakby wogóle miał o czym. Ze za drogo, że przepłacone itd. Staram się nie uczestniczyć w takich wymianach zdań. Kiedyś się irytowałam na samą się, że dałam sie oskubać ale szybko zrozumiałam, że to przechwalanki. Sami płacą a chcą poprawić sobie nastrój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi farbami to trzeba poczytać - o wyższości farby silikatowej nad silikonową (lub odwrotnie). My za silikatową zapłaciliśmy coś ok 700 zł. Chyba 240 m2 albo 260 m2.

Ta farba wchodzi w reakcję z tynkiem mineralnym - tworzy skorupkę i żaden deszcz nei zostaje - wszystko spada jak po kaczce. Łatwo umyć taki tynk pomalowany (np po kocich łapkach).

A burza wczoraj była zacna. Rympaliło bardzo blisko nas - było oberwanie chmyry, mój zasuszony trawnik pływał jak jeziorko. Rynny wytrzymały - tzn rozsączanie wody deszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w końcu.... :D stęskniłam się za Wami!!!!

 

No w końcu też i szefa się pozbyłam, pojechał...

Muszę nadrobić w końcu zaległości, bo ciągle tylko to forum i forum...

a pracę odkładałam na następny dzień - szok ile tych zaległości się porobiło!!! :cry:

Dlatego przyrzekam na forum, że niestety coraz żadziej na nim będę :cry: :-? , ale postaram się chociaż godzinkę codziennie wygospodarować!!! :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...