Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

cześc, u mnie stropy prawie zaszalowane (ponad 200mkw). Wczoraj niestety kazałam rozebrac 2 kominy bo Wykonawca zapomniał, że ustaliliśmy troszku inaczej- ale bez problemów przyznał mi rację. (mam Schiedla)

Didi- oficjalnie stwierdzam jest super!!

Co do kreydtu. Moim skromnym zdaniem obecnie banki maja bardzo zbliżoną oferte. Ogólna opinia na forum to najlepszy bank PKO BP, BPH i ostatnio BZ WBK. Wszyscy wieszaja koty na PKO SA. Sprawdziłam wymienione banki i PKO SA (jako, ze tu mam od 10 lat konto). Musze powiedzieć, że po zakończeniu negocjacji (jednak PKO SA) skompletopwanie papierów zajeło mi 1dzień!! po 5 Pani zadzwoniła, że możemy podpisać!! Tak więc kredyt w 10dni (chyba niezły wynik). Co do warunków. biorąc pod uwagę to co oferuje konkurencja to dostałam bdb oferte.

Miłego weekendu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

miałam styczność z tym bankiem - oni są fajni jak spełniasz ich zachcianki - jak powiesz że ich wymagania nie mają pokrycia w umowie to można się nieprzyjemnie zdziwić.

W pewnym momencie mieli cienkiego prawnika i wszystkie wnioski o wpis do zastawu rejestrowego zostały zwrócone jako niezgodne z ustawą :lol: .

Efekt - chcieli wymusić ponowną opłatę o wpis do rejestru zastawów - na co oczywiście większość klientów się grzecznie zgodziła - z tymi co nie chcieli - wylądowali na półce do windykacji...

Wydaje mi się że w tych czasach nie musimy się na takie traktowanie godzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka żarcików na koniec:

 

rozmawiają szczur i chomik. Szczur pyta:

- słuchaj no chomik, jak to jest? ty masz cztery łapki i ja mam cztery łapki. ty masz wystające dwa ząbki i ja mam wystające dwa ząbki. ty masz ogonek i miękkie futerko i ja też. ale ciebi eludzie kochają i chą mieć, a mnie nienawidzą, wystawiają pułapki, wysypują trutki. czemu?

- wiesz szczurek? ty masz po prostu słabiutkie ... public relations...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

szukasz końca? - pyta jeden wariat drugiego, widząc jak ten rozplątuje sznurek.

- tak - odpowiada drugi

- no to nie znajdziesz, bo go uciąłem!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessuuu....wyszedł odemnie facet co przyszedł mierzyc drzwi...spostrzerzenie- jak chcesz zeby zrobił bardziej dokładnie...to mówi ze nie da sie pani bo to tasmowa produkcja....ciekawe czemu cny nie obniza....

 

 

hmm czekam na stolarz z Polic...ma być o 17..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój mąż spisał sobie ileś pytań w tabelce i przeszedł się po bankach nie kryjąc wyników innych (z reguły część warunków można było negocjować) - na tej podstawie wybraliśmy najtańszy.

 

 

Przede mną też stoi wzięcie KREDYTU

 

KSIĘGOWA mogłabyś podać te pytania z tabelki ?

 

Pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam do grona miłosników odchudzania.. :lol: w kupie raźniej :lol:

Józia a jaka herbatke pijesz??

 

Lalka,

kiedyś nakupiłam w Hipernowej na wagę (dobre, ale drogie jak cholera) herbaty o różnych smakach. I popijam. Mi smakuje kaktusowa, ale Posti też są fajne. Poza tym prawie codziennie pijam pokrzywę ze skrzypem, ale jak zacznę jadać zupę kapuścianą to będę też musiała kminek albo koperek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...