Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maggie!

 

Podstawowy tekst, którym musisz się posłużyć to: (tu słodkie oczy) ja dopiero zaczynam budowę, więc potrzebuję dużo materiałów, a jeszcze będę budować osobny dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze i duży podjazd i ogrodzenia i w ogóle i jak dacie dobry rabat to napewno wezmę wszytsko od was.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magie

 

stolarz mnie znowu załamał....nie oddzwonił...kurcze a ja chce porzadne drewniane drzwi:(

 

 

ale za to jade kupic tzn zamówic w koncu witrynki do salonu:):) nio 4 tyg sie czeka.

 

Czy ktos ma tansza ekipkę do zrobienia ogrodzenia??? tzn podmórówka i siatka, z trzech stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie wkurzona

 

poprosiłam stolarza o ofertę na meble do kuchni (jednego z 4), tzn. miał rozrysować szafki i wycenić. Wczoraj pan zadzwonił i na dzień dobry panienka podsunęła mi rachunek 100zł do zapłaty za projekt. :evil: :evil:

 

Podziękowałam i wyszłam nie zapoznawszy się z ofertą.

 

Czy to norma, że zanim kupię meble, muszę wydać z 500zł na tzw. projekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia S

 

 

nie to nie jest norma, chociaz ja w wiekszosci spotkałam sie własnie z takim traktowaniem..projekt niby za darmo...ale...własnie podtykaja od 100 do 150 zł...ale jak zamowisz u nich meble to jest wliczone...

 

 

nie wiem moze z drugiej strony powinni jasno mowic ze projekt kosztuje np 100 i po kłopocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Ciepło :D

 

Maggie

Priva odebrałem, będę dzwonił. :wink:

 

Jolly

Mam podobne schody w domu i jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolony :roll: :x :(

Hałas jest straszny, gdy dzieciaki "chodzą" po schodach :(

Jeśli możesz, zmień na pełne drewniane; zapłacisz zdecydowanie więcej, ale w sumie i tak wyjdzie to taniej, niż wymiana schodów po kilku latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wtorkowo

jak u wielu nastrój zgodny z pogodą - w kratkę

 

Teska - napisz coś więcej o ogrodzeniu, może kogoś podrzucę ci po sąsiedzku

 

dobrze, że u mnie parter - choć jeden problem - schody - mam z głowy (i ta cena brrrr...)

 

wczoraj z małżem mimochodem odstawiliśmy szopkę na budowie w temacie przygotowania ścian do malowania (chodzi o szlifowanie):

kupiliśmy siatkę gr 220 szt. 1 :lol:

i tą siatką w obecności majstra dawaj po ścianach (było to, bliższe głaskaniu niż szlifowaniu :lol: )

facet się załamał i stwierdził, że nie damy rady się wprowadzić na wakacje.

stanęło na tym, że mam podać ile dam za szlifowanie, a oni to, wieczorami zrobią w ramach czasu wolnego.

 

więc jak zwykle pytanie: ile mogę (muszę) dać za 1m2 tego przeszlifowania? pomóżcie plizzz

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...