Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

 

Józia S jedyne miejsce gdzie nie chcieli ode mnie pieniędzy za projekt to była firma Kam Kuchnie z ul Iwaszkiewicza na osiedlu Majowym, a do tego jeszcze nie to że sami zaprojektowali, owszem podali propozycję w formie projektu, ale potem zaprosili abyśmy razem wprowadzili zmiany i cały czas pani Edyta rzucała na komputer wizualizację w D3. Byłam tak zadowolona, że właśnie u nich kupiłam kuchnię! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmą Kam meble spotkałam się w Platanie na Jagiellońskiej. Bardzo sympatyczna obsługa. A teraz słuchajcie rewelację. Ten sam zestaw mebli u pani w Platanie kosztował 5.900 a w Carefur 9.700. Producent mebli ten sam tylko ten drugi pośredniczy no i w jakim zacnym punkcie się wystawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kam, to byli zdecydowanie tańsi niż np. TomaMebel o uwaga 7tys zł. I w Toma nie było mowy o targowaniu się!! Mi zrobili jeszcze: szafę w holu, garderobę, szafkę w łazience i dźwiczki od schowków i za te pozostałe rzeczy zapłaciłam im dopiero jak miałam pieniądze czyli po miesiącu od wykonania!

 

Może trafiłam na dobry humor, ale miałam wrażenie, że oni są tacy właśnie mili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

 

Mamy w końcu słońce!!!! :D

 

Widzę, że tu wszyscy już z wystrojem wnętrz walczą, a co mają powiedzieć ci, co kończą dopiero parter! Jeszcze góra, dach itd......

 

Romciu: przyjedziesz do mnie jak już będę miała schody! zobaczysz są specjalnie robione, bo i do odpowiedniej wagi jej mieszkańców (też ciągle się odchudzam - ale nie wychodzi, może trochę z objętości zeszło, jak chodziłam przez 9 m-cy na fitness, ale teraz nie ma czasu i ...kasy) schody będą tak zrobione, że wszystkie rzeczy będą przy tym uwzględnione, również hałas! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM CHOC JESZCZE NIE MIAŁAM PROBLEMOW ZE SPRZEDAWCAMI, NIE CHCA LUB WYCENA TRWA ZBYT DŁUGO, IDE GDZIE INDZIEJ!!!

 

Tak było w Golbudzie, dawał mi ceny, że przesadzał, kupiłam dużo taniej gdzie indziej, teraz jak jest w pobliżu, ciągle przejeżdża i nagabuje, że np. czas na kupno więźby, więc mu mówię, że ma drożej, a on na to: dogadamy się.... i wiem, że jak nie zejdzie z ceny, to kupię tam gdzie oferują mi taniej, dlatego teraz pilnuje się z cenami!

I OTO CHODZI, TRZEBA SOBIE ICH WYCHOWAC!!!

 

 

P.S. Józia, Ty chyba u nas czujesz się jak: KLIENT NASZ PAN, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam przejścia z GOLBUDem.

Na początku super: cena bloczków betonowych na fundament super, cena stali -rewelacja, cena zapraw po prostu boska, ale jak poprosiłam o wycenę dachu (więźba, dachówka i wszyskie opierzenia) to przez trzy tygodnie czekałam na odpowiedź na fax, najpierw, że nie dotarł, potem zaraz oddzwonimy...... nie wytrzymałam i kupiłam gdzie indziej. Teraz nie polecam firmy GOLBUD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam te same odczucia do GOLDBUD-u co DiDi.

Do dzisiaj od listopada nie doczekałem sie wyceny więźby, a ona już na dachu, oczywiście wzięta od innego dostawcy.

A pustaki stropowe przyjechały co nieco potłuczone i ile było telefonów by sprawę wyjaśnić - nie polecam tej firmy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam przejścia z GOLBUDem.

Na początku super: cena bloczków betonowych na fundament super, cena stali -rewelacja, cena zapraw po prostu boska, ale jak poprosiłam o wycenę dachu (więźba, dachówka i wszyskie opierzenia) to przez trzy tygodnie czekałam na odpowiedź na fax, najpierw, że nie dotarł, potem zaraz oddzwonimy...... nie wytrzymałam i kupiłam gdzie indziej. Teraz nie polecam firmy GOLBUD.

 

 

Didi, Jolly, grapusek

 

Zaraz zaczynam wykopy,

czy to znaczy, że materiały, ceny i obsługa z GOLBUDU (oprócz dachu) są OK ??

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wociek!

 

Od razu Ci mówię, że się targuj, ja nie miałam znimi problemów, oprócz cen, ale się skruszyli, i tak:

 

MUSISZ TARGOWAC I CIAGLE POWTARZAC ZE W INNYM SKLEPIE (ALE PODAJ DOKŁADNIE NAZWE) MAJA TANIEJ LUB ZE JAK DADZA DOBRA CENE TO WSZYSTKO BEDZIESZ U NICH KUPOWAŁ

 

nie daj się, jak Ci będą powtarzać, że Vat, że wszystkie materiały poszły w górę itd. dobra śpiewka, a za parę miesięcy będą tak kwiczeć, że hoho

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...