Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

SP, to Ty idziesz jak burza! Przecież topiero co dach kryłaś?

 

A kontynuując wątek małżeński:

 

Żona mówi do męża:

"Idź powieś pranie, umów się z dentystą na środę, połóż skarpetki na miejsce, odbierz dzieci ze szkoły i przedszkola, nic nie mów, nie zapraszaj kumpli na wieczór i zrób coś z kranem, bo cieknie."

 

Co mąż usłyszał:

"IDŹ powieś pranie, umów SIĘ z dentystą na środę, POŁÓŻ skarpetki na miejsce, odbierz dzieci ze szkoły I przedszkola, NIC NIE mów, nie zapraszaj kumpli na wieczór i z RÓB coś z kranem, bo cieknie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na imprezie umoczyłam 5 zl na meczu Holandia:Szwecja. Obstawialiśmy wynik meczu właściwego. Obstawiałam 1:0 dla Szwecji, ale wszyscy byli z żonami i mężami i obstawiali de facto podwójnie no i zgłosiłam postulat, żeby "słomianej wdowie" pozwolić obstawić podwójnie (chciałam dać 0:0)...ale nie pozwolili :evil: :)

Wygrała kumpela, za która obstawił mąż. Skubana była jedyna i wygrała całą pulę: 80 zl 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w przelocie (jak zwykle)

 

ocieplenie - 20 m.kw. ściany lub 25 zł z boniowaniem;

 

ja mam u siebie unibet- ceglaste S i bardzo mi się podoba;

 

Didi - też miałam jechać do Malborka - to jakieś przypadłości pobudowlane czy co? (może nowe pomysły się szykują...)

 

Wszystkim czekającym na moją listę pytań do banków - niestety po przeprowadzce nic nie mogę znaleźć - nawet gazetę Ładny dom gdzieś posiałam, na pocieszenie powiem że większość wychodzi przy dokładnym czytaniu umów (jak je Wam dadzą przed podpisaniem);

 

Teska - takie mebelki to może sobie sprawimy do gabinetu pana domu (jak kaski starczy)

 

Pozdrawiam i zmykam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie rozczaruję cie, bo na tarasie zaplanowaliśmy sypialnię (oczywiście pod dachem), a do tego nowo powstała ściana trójkątna będzie prawie caaała w oknach :D

Ponadto ten wąski pokój będzie gabinetem, czytaj: pokojem dla komputera :wink: , więc chyba sie tam pomieści. No i u góry też troszkę zmieniliśmy, bowiem do naszej sypialni wydzieliliśmy korytarz (trzeba tam jakoś dojść) z pokoi dziecięcych (takia kopia parteru), do których będzie sie wchodziło z korytarza.

Poza tym reszta taka sama z elewacją włącznie 8)

 

Jak coś ciekawego już będzie, to może się do Maksia pouśmiecham...., co Maksiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...