Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bikosa tak, słuchałam dziś Balcerowicza, to straszne :-? Ale "pero, perooo - bilans musi wyjść na zero", jak śpiewał Skoczylas, gdzieś się "wklęśnie", gdzieś się "wybrzuszy" - poszukaj dobrze :wink: :D

 

Didi dzięki, widzę, że mnie jednak chcą oskubać, ale nie znają mojej tajnej broni: FORUM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich czwartkowo i jak narazie słonecznie

 

wczoraj Maggie z małżem i maluszkiem wizytowała moją budowę, a ściślej dachówkę (na dach nie chciała wejść - drabiny nie było).

chociaż małżek był kiedyś moim szefem (i to, dobrym :p - ale się podlizuję) to, niestety musiałam napisać, że przybyła Maggie z mężem - od razu widać kto w temacie budowlanym jest u nich kierownikiem :lol: .

najbardziej z panujących warunków budowlanych zadowolona była latorośl - bęc w błotko, piaseczek (płukany) też smakował. :lol:

 

a na budowie większych ruchów nie widać. okazało się, że układać kafle i szlifować ściany ludki zaczną dopiero od poniedziałku :cry: , trudno poczekam.

 

Maggie - dotarłaś na inspekcję do Didi?

 

w temacie ocieplenia - mam zaklepaną ekipę za 25 zł/m2 - właśnie skończyli robić u mojego znajomego w leknitz (jak to, się pisze?). jest baaaaaardzo zadowolony. a i materiał załatwiają za całkiem przyzwoitą cenę.

 

życzę wszytkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, lipiec już mamy!

 

Tak, właśnie wczoraj naocznie podziwiałam domki czupurka i Didi. Pozdrawiam serdecznie :D :D :D .

 

Jak czupurek pisał, lekcja poglądowa odbyła się naocznie i organoleptycznie. Oba dachy prezentują się super, no a u Didi to już można powiedzieć: koniec wieńczy dzieło.

 

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i udostępnienie eksponatów :wink: .

 

No a teraz - niestety - zmykam, bo dziś i jutro jestem komisja rekrutacyjna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich....

 

 

wstałam i co patzre u mnie na termometrze za okienkiem od północnej strony 25 st :o :o niom...lipiec nastał

 

 

Czupurek...a byłas zadowolona ze swoich budowlanców??? bo pan od płotu mi powiedział ze nie trzeba zbrojenia jak sie robi podmurówke...ale tak ogólnie ok

 

Czy ktos nie ma zbrojenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

 

Teska jak Ci się podobają do salonu to bierz i się nie oglądaj na innych - to w końcu twoje meble i ty tam będziesz mieszkać. Ja jeszcze gustuję w trochę innych mebelkach - ale kiedyś kto wie?

Niedawno zakupiłam meble z firmy paged - model panama.

 

Co do podmurówki - nie daj się - zbrojenie musi być i już! Szczególnie pod klinkier, a i niech nie zapomną o dylatacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, dotarły?

 

Jak Maksiu poinformuje, że już są, ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO OGLADANIA MOICH OSTATNICH ZDJEC, MAM NADZIEJE, ZE JEST NA CO POPATRZEC!!! :D

 

tylko tym razem napiszcie coś o tym, coby nie obyło się bez echa...(chyba, że Wam się nie podobają), na krytykę też czekam :oops:

 

Bikkosa - jesteśmy chyba na tym samym etapie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...