Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

:D Tęskniliście łobuziaki prawda........ :wink:

 

Witam po małej przerwie już zpowrotem na placu budowy....

 

Na wstępie: DZIĘKI WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI MI PRZY WZNOSZENIU MEJ TWIERDZY

 

Jestem na etapie tynków gipsowych blisko 700m kw. notabene P.Sobolewski też od WAS i jest gitara!

 

Teraz poszukuję posadzkarza i na tym kończę!

 

A jeśli ktoś szuka fachowca do LUXFERÓW to mam takiego wariacika,a kupować trzeba w NOMOSiE na Światowida...

 

Pozdrawiam szczególnie:

BIKOSE,KSIĘGOWĄ,IVETT,CZAPURKA,TESKE, całą brać budowlaną...

 

i moją teściową niech babsko wie,że przez nią się buduję :wink:

 

Co to jest ?: - żółte i kopie.......... żółta koparka............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rusztowania, to się zgodzę... ale na profesjonalne nas nie stać, ale to jest dosyć stabilne,

no a w środę był kierownik budowy i nic nie mówił, wiadomo że budujemy my i jesteśmy ostrożni - przecież musimy ją skończyć!!!

 

Dzięki, że reszta Ci się podobała :wink:

 

P.S.

nie patrz na otoczenie, tylko na efekty (hihihi) zawsze coś znajdziesz, nawet flaszeczka Ci nie umknie ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly

No to ja za Romanem trochę pobiadolę :D

Otóż na zdjęciu : 'wszyscy sie cieszą', jest ujęcie żywcem wzięte z ostatniego Muratora, chyba :Obok nas. No i tam pokazują, jak można łatwo zniszczyć izolację na fundamencie właśnie przez wykonanie prowizorycznego ciągu komunikacyjnego pt.: deseczka na papkę :o

Aż zadrżałam, jak to zobaczyłam! Jolly ratuj sytuację, póki można!

 

Poza tym ścianki: mucha nie siada 8) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym czytałam, ale jak dobrze się przyjrzysz pod każdą deseczką jest steropianik i starają się na to uważać, bo ich uczuliłam, zresztą papę mamy specjalnie super grubą i podwójnie kładzioną, zresztą zaraz i tak nie będzie się tam jeździć, bo będziemy na górze!

Dzięki Delfiku, też o tym pamiętałam - ale gdybym zapomniała od czego są forumowicze.... dzięki od tego właśnie jesteśmy, aby sobie pomagać i przypominać o wielu rzeczach...

człowiek tyle ma na głowie ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...