Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Teska: cieszę się wraz toba, a jak tam "tynkowe"?

pozdrawiam

ps. nie macie czegoś na sen?, czy to środa, piątek czy sobota, budze się o 5 rano i nie ma szans na dalsze spanie

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: maksiu dnia 2003-05-17 05:49 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

On 2003-05-17 10:14, maksiu wrote:

Mam pytanie: w jaki sposób dobraliście miejsce w którym będzie wchodzić rura z pieca do komina, na jakiej wysokości powinno to się znajdować, w kominie oczywiście wkład z kwasówki... podpowiedzcie... prosze

pozdrawiam

 

Jak najwyżej - np.: 20 cm pod sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam

 

 

ech...nie wiem czy to duzo...za takie tyneczki:smile: jak lusterko:smile:ja jestem zadowolona i z tynków i ze współpracy z nimi...a panowie juz hihi sa rozrywani i zaczynam sie obawiac czy znajda dla mnie czas w lipcu:smile:

a teraz jade na budowe...bo robia jak juz pisałam podbitke..i powiem wiecej...nikt tak zakonczonej nie ma ...nio az buzka mi sie smieje:smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim! Ja na razie jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę. Trochę to trwa bo moja żonka wymyśla ciągle jakieś ulepszenia, ale jak na razie aż tak nam się nie spieszy bo zamierzam materiały kupić w zimie a z budową ruszać na przyszły rok. Na razie zbieramy $$.Działkę kupiliśmy w Wielgowie ok. 1200 i jesteśmy na etapie uzbrajania.Mamy czas na szukanie w miarę taniej ekipy i poznanie tajników sztuki budowlanej.Pozdrawiam Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...