Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Romeczku!!!

wszystko pod kontrolą, jeśli chodzi o tę zagęszczareczkę (dzieło Arka - dzielnego!) to jest ok., ale i tak padał deszczyk, chodzi się po tym - na razie samo się zagęszcza, później będzie się myślało jak to się zrobi, bo do wylania chudziaka jeszcze daleko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bo dzisiaj wieczorkiem niezły meczyk!

Ja też właśnie "udusiłam" dziecki, robię sobie herbę z cytrą (prawie, jak piwko, którego nie mogę :-? ) i przed telewizor :o

Chciałam tu dopisać, że jestem "kibolem" płci żeńskiej, ale nie wiem, jak to zgrabnie odmienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich piątkowo

jak fajnie od 15-stej łikendzik

 

Maggie - jeżeli obie wyceny zawierają ABSOLUTNIE KOMPLETNY DACH no to, sprawę masz prostą.

być może, jak to, było u mnie - o wysokim koszcie blachodachówki zdecydował kształt dachu,

ale powtarzam jeszcze raz: wycena musi być kompletna

ja sama, w ramach różnych castingów (dachy też), parę razy dostałam ciekawą ofertę, która przy bliższej analizie lub porównaniu z inną okazywała się niekompletna lub ilości były zaniżone.

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RomanH przegrali trochę na własne życzenie, jak ktoś nie strezla goli w takich sytuacjach, to strzela je zazwyczaj przeciwnik :)

Poza tym powtórzyła się sytuacja z Anglią: wtedy zszedł najlepszy Rooney, a teraz Nedved - no i zabrakło pary i przypieczętowania dobrej gry pod bramką :D Ale mecz ładny, a Grecy moim zdaniem grali składniej na boisko, choć Czesi lepiej pod bramką,

a wyjechać na romantyczny weekend można zawsze - bez pretekstów! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

 

dzięki bardzo :lol: :lol:

 

 

Jutro jedziemy zamawiac ....godzina jeszce nie ustalona...cena na dzien dzisiejszy 1120 zł...bez klamek plus montaz 100 zł...ale mozna montowac samemu:)

 

 

Jakby kto jeszcze chciał cena moze ulec zmianie....na mniejsza:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...