Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

drzwi nie powiem przystojne

ja jestem niestety na razie tylko podglądaczem. muszę wpierw nazbierać kaski

ale podglądam, szukam inspiracji - przyda się na później

aktualnie jestem na etapie, że chcę aby moje drzwi były całe szklane - szkło piaskowane z metalowymi okuciami (problem jaka futryna) lub prawie szklane.

a ostatnio widziałam w nowej castoramie też całkiem, całkiem: z trzema szybami, ale nie w poziomie tylko w pionie - fajnie to, wyglądało (tylko szybki nie były piaskowane a ornamentowe)

 

kto idzie na shreka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP - no właśnie z czego te parapety zewn. i jaki kolor?

 

a i kolejne podglądactwo: będę kupować i montować parapety wewn. jestem hmmm... trochę konserwa, więc tak sobie umyśliłam, że jak mam okna pcv białe (i brak skonkretyzowanej wizji kolorystyki wnętrz, choć raczej będą pastele) to, parapety zamontuję sobie też białe. pytanie tylko z czego? pcv raczej odpada, a może aglomarmur? wypowiedzcie się proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten index nawprost salonu peugeota:) klamka w drzwiach i zawiasy nikiel...ale nie moge sobie przypominiec jak futryna wygladała...

 

moj znajomy ma drzwi ale całe szkło,zamiast klamek ma takie okragłe otwory...na łapke..ale i sciany ma z płyt betonowych - specjalnie pryzkrecanych..a w prysznicu ma wielkie okno od podłogi po góre...wrazenie fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Czupurek, Do indexu masz bliżej na Santocką i tam jest powalająca ekspozycja, lepiej widoczna. Na bagiennej nie wszystkie wzory się powtarzają, to zajrzyj tam też. Mają trzecią ekspozycję na Struga przy Skodzie (za wiaduktem), obok Kleru i Toyoty. Obejrzyj też, jest tam Porta

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wewnętrznych, to zafundowałam sobie parapeciki z marmuru i są śliczniaste. Pięknie pasuja do okien. Wszystkim się podobają. Co prawda mam okna orzech i prosiłam o wycięcie z ciemniejszej części kamienia. Ale wybór w m&s był duży. Całość tj za 7 parapecików 153*24*2cm 800 z montażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi

to, te z marmuru nie są, aż drogie jak by się zdawało

szkoda tylko, że mają wzorek marmurkowaty.

wydawało mi się, że te z konglomeratu też są takie marmurkowate, a nie całe białe

no to, muszę się udać do tego M&S

SP - chorujesz na wykończeniówkę, może, ale zobacz parapety już masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Czupurek

1. do kina idę 6go (sponsoruje Idea)

2. parapety w salonie mam z konglomeratu w kolorze wykończenia kominka (okna też mam wewnątrz białe), parapet w gabinecie też konglomerat tylko, że jasny (bo meble ciemne), pozostałe mam w okleinie drewnianej w kolorze drzwi i podłogi, tylko w pomieszczeniu gospodarczym jest plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

Nareszcie i ja czegoś potrzebuję :-? :roll: :o

 

Szukam DOBREGO stolarza, fachowca od schodów.

Jeśli ktoś zna dobrego fachurę, czekam na kontakt na priv'a.

 

Zlecę od ręki wykonanie schodów w szeregowcu (2 kondygnacje).

 

Jolka :( , tak się kończy zabawa w stalowe schody kryte stopniami z drewna :(

A propos, stopnie mam sosnowe, klejone, 3-warstwowe - do odsprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu -

u mnie zabawa ze stalą dopiero się zaczyna, właśnie Arek kończy bariereczki do balkoników dla jednej z naszych Forumowiczek - są piękne, ale to dopiero oceni ich właścicielka, na pewno da znać, co do schodów, to chyba masz inne wyobrażenie o schodach stalowych, nasze będą w salonie i muszą zdobić, być praktyczne i ciche! :wink: Na pewno się nimi pochwalę, albo ... :cry: będę z nich niezadowolona, to też dam znać!!! a do stopni to mam jeszcze czas ... ale dzięki za pamięć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...