Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

ło matko, to, ile wy macie tych pomieszczeń, że tyle drzwi potrzebujecie?

 

a co do tych moich szklanych to, chciałam z piaskowaną szybą.

a te w pionowe paski w castoramie już mi się nie podobają.

za to, w indeksie były fajne z owalną futryną (podobne do wzoru, który wybrała Teska - kilkoma szybami w poprzek), ale facio poinformował mnie, że szybki tylko ornamentowe, bez możliwości wymiany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wystraszyliście mnie tymi cenami drewna nie na żarty. Pytałam w tartaku w Kaliszu Pom., a mój kierownik budowy u znajomego leśnika. I faktem jest, że lasy państwowe jako monopolista w dostarczaniu surowca dyktuje ceny. Mówi się o podwyżkach, ale nie aż rzędu 30% :-? ,

 

Tak czy owak aktualne ceny za więźbę u mnie to 650,- netto (do negocjacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiozłam dziecię starsze (16 l.) nad jezioro.

 

Dzień przed wyjazdem młody się pakuje. Ja wiszę nad nim i truję książkowo (jak matka nadopiekuńcza) w stylu: uważaj na siebie, sprawdzaj czy nie masz kleszczy, myj się, jedz świeże jedzenie, nie wydaj całej kasy od razu, etc... W którymś momencie wena mi się skończyła... Zamilkłam (na moment). Po chwili zagajam sprytnie: noo, synek co byś powiedział jakbyś był mną? i Twoje dziecko jechało na wakacje? SAMO? pod namiot?

 

- Kocham Cię. Masz tu 300 złotych? - odpowiada moje maleństwo.

 

Ręce opadły mi jak liście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Czy ktos mnie pamieta? pisalam tu swojego czasu, ale mialam dluzsza przerwe :(

macie temat drzwi :) zobaczylam jedne u notariuszki w Policach, przeszklone, matowe - bardzo mi sie podobaja - takie kupie.

Ale najpierw musze zaczac budowe :lol:

Ekscesy z dzialka, hipoteka itp. mam zakonczone, projekt kupiony, adaptacja gotowa, teraz warunki projektantka zalatwia . Mam nadzieje w tym roku zalatwic przylacza i fundamenty :lol: Od marca pociagniemy reszte - a na świeta grudniowe nastepne sie wprowadzic :D - ciekawe jak w praktyce zachowaja sie moje plany

Pozdrawiam, pa

 

Aha budowa Tanowo. Realizowac bedziemy projekt Tercja - MTM Styl-u

 

Maksiu ... juz mnie widac? :D

 

a dla rozrywki polecam stronke

http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...