Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

U mnie wczoraj kafelki - 3 rzędy - poszły do zerwania, bo nie wyszło równo ze ścianą kolankową - facet zasugerował się ilością kafelek od góry. Ale zrobi bez marudzenia i będzie gitara.

 

S.P. - rośnie ci syn, nie? :wink:

 

Teska - no nareszcie temat drzwi jest z głowy :D

 

Miłego dnia dla wszystkich! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Nie istnieją żadne posty dla tego tematu -- a co to?

 

Czołem i strzałka dziouchy i many ogólnie brać robotnicza! :wink:

 

Jest tak że przy pierwszym domku uczymy się i pytamy,a przy 3 to już cwaniaków zgrywamy , wiec pytam i konia z zaprzegiem temu kto mi powie gdzie wytrzasnąc rusztowanie do elewacji. Czemu jak fachowcy mają swoje, a bo jak wspominałem JoasiJ...

- oglądałem robotę pewnego Bułgara Julian sie zowie,który tak chatkę ocieplił,że zdębiałem,a podbitkę tak wymodził,że u nikogo drewna ułożonego i spasowanego z taką precyzją nie widziałem-kosmos :o .

 

Dlatego jestem skłonny wynając rusztowanie byle u mnie to ocieplenie zrobił.

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH w ten unikalny słoneczyn jak narazie dzionek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktos sie dowie o te rusztowania.. to ciekaw jestem ile takie cudo kosztuje...

pozdrawiam

 

Maksiu,

na pewno tyle, że sam się na nie wdrapiesz i będziesz pomagał, żeby czym prędzej oddać :lol:

 

Na swoją budowę pożyczyłam: od koleżanki, od firmy, murarze zorganizowali. Rusztowania u mnie pod dostatkiem. Za 2 flaszki lepszego trunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...