Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Dziękuję za eletryzujące namiary ;) Tę hurtownię na Cukrowej miałem już na oku i chyba tam się sfinalizuję ;)

 

Co do Shreka - byłem w kinie w Domu Kupca - po seansie powiedziałem, że idę tam po raz ostatni - po raz trzeci mają jakąś wpadkę.

Tym razem przegięli pałę. Pod koniec fabuły film im się urwał, przerwa trwała ca. 10 min., a po wznowieniu puścili końcową piosenkę i otworzyli drzwi. Jak tak, to do widzenia! Reklamację też będą mieli, niech trochę stracą czasu na czytanie.

 

Czupurku, ta uwaga odnośnie pianki - baaardzo mi się przydała - u siebie też tak będę musiał zrobić... o zgrozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim....

 

 

znowu komunikat ze postów niet:(:(:(

 

 

ech wiecie mamy w Polsce bardzo solidnych fahcmanów....kieszonkowców...nie wiem kiedy , i jak....torebka caluska...a portmonetki niet...kurcze zeby tak budowlance z ich przykład brali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle witam wszystkich po długiej nieobecności.

:D :D :D

 

Żeby ten dzień trochę zaopatrzyć w uśmiechy, wklejam dowcipy:

 

Kobieta budzi się rano po sylwestrze, patrzy w lustro i szturcha w bok wymęczonego imprezą męża:

- Wiesz kochanie, jaka ja już jestem stara! Twarz mam całą pomarszczoną, biust obwisły, oczy sine i podkrążone, fałdy na brzuchu, grube nogi i tłuste ramiona... Kochanie! Proszę cię, powiedz mi coś

miłego, żebym się lepiej poczuła w nowym roku...

- Eee... no... wzrok masz w porządku!

 

Wracający z imprezy studenci pytają taksówkarza:

- Zawiózł by nas pan do akademika za dychę?

- Nie.

- A za trzy, cztery?

- Dobra.

Dojeżdżają.

- Jesteśmy na miejscu - mówi facet.

- No to chłopaki... Trzy cztery! Dzzziiięęęękkkkkuuujjeemmyyy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Jestem waszą wierną czytaczką, ale sama na razie nie bardzo mam o czym pisać w temacie budowy (chyba, że o marzeniach :wink: )

Właściwie to chciałam podpytać Agnieszkę1 czy zna kogoś, kto chce sprzedać działkę w Tanowie. Umyśliliśmy sobie z mężem, że tam chcielibyśmy postawić swój wymarzony dom (albo w Pilchowie, ale raczej odpada ze względów finansowych :cry: ) Będę wdzięczna za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Jestem waszą wierną czytaczką, ale sama na razie nie bardzo mam o czym pisać w temacie budowy (chyba, że o marzeniach :wink: )

Właściwie to chciałam podpytać Agnieszkę1 czy zna kogoś, kto chce sprzedać działkę w Tanowie. Umyśliliśmy sobie z mężem, że tam chcielibyśmy postawić swój wymarzony dom (albo w Pilchowie, ale raczej odpada ze względów finansowych :cry: ) Będę wdzięczna za info :D

 

 

W Tanowie jest duzo dzialek do sprzedania, skontaktuj sie z biurem nieruchomosci "Hacjenda" w Policach.

Tylko ze trzeba uwazac, w jednym miejscu w Tanowie facio sprzedaje dzialki - niby ladne ale pan nieco jest FUJ.

Grunt pod wierzchnia warstwa to torf - pan wiec nawiozl gruzu , zbrojenia i innych tam smieci , przykryl torf, a na wierch nawiozl slicznej gleby .

 

Wyobrazam sobie jak beda wsciekli ludzie gdy zacznie sie fundamentowanie - a raczej wykopy pod fundamenty :o :-?

 

Wiesz powiem Ci ze w Tanowie jedna babka ma sporo ziemi , ktora chce sprzedac. Bardzo ladna okolica, w planie pod osiedle domkow jednorodzinnych, powstanie tam ladne osiedle kiedys.

Tylko ze pani zanim sprzeda musi przeprowadzic podzial, a z podzialem musi czekac az zostanie zatwierdzony plan zagosp. - czyli grudzien :cry:

 

Ale sa i inne dzialki juz gotowe do sprzedazy , tylko musisz sie rozeznac - Hacjenda lub tak jak ja robilam - szlam i pukalam do drzwi i pytalam ludzi czy nie chca sprzedac dzialki :D

Ja nie znam gotowych adresow aby Ci podac :cry:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska!!! ale Ci współczuję, dobrze, że to przed 10.tym, to chyba dużo kasy Ci nie drapnęli, ale zaraz, Ty miałaś jakieś zakupy robić, ukradli przed czy po? Boże najwięcej roboty i łażenia to przy dokumentach!!! Natychmiast zastrzeż karty, ktoś już o tym wspomniał!!! To bardzo ważne!!! Głowa do góry, na obiady możesz wpadać do nas!! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...