Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jolly czasami z mężem wypuszczamy się na "spacery" samochodpwe, bo wtedy najlepiej jest pogadać, dzieci ogarnięte w fotelikach, często pospane, no i mamy luz :D W czasie jednego ze spacerów, pomyślałam, że cię nawiedzę, no zaczęliśmy do ciebie jechać, a tu ani słychu, ani widu :o Dojechaliśmy tak do Lubczyny i już mieliśmy skręcić na przystań, bo tam często jeździmy, kiedy dostrzegłam napis: ...no nazwę twojej miejscowości, ..no na B..... :oops: w każdym razie pojechalismy tam i nagle zobaczyłam tą twoją ziemię obiecaną :wink: Nie zatrzymywałam się, bo nie dostrzegłam ruchu na budowie i dopiero mijając ją dostrzegłam dwóch panów w garażu :D

Tak więc mury są, rosną a jakże (w stosunku do zdjęć w Internecie), ale okolica naprawdę prześwietna, gdyby ja tylko przenieść parę kilometrów bliżej Szczecina, ale pewnie wtedy nie byłaby taka świetna :wink:

Życzę wytrwałości - bo z tego co czytam to energii macie za trzech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tanowie będzie trudno, ale w Pilchowie jest jeszcze kilka działek. Wszystkie od 1000 m.kw. powierzchni wzwyż. Częściowo uzbrojone ( prąd przed działką. Teraz walczymy z Gminą w sprawie wody. Lada moment ruszy budowa sieci osiedlowej. Jest już pozwolenie na budowę. Burmistrz ogłasza przetarg. Kanalizacja zbiorcza w dalszej perspektywie.

Właściciel śpiewa wstępnie 60 zł/m.kw. Magini jeśli będziesz zainteresowana i masz ochotę zostać moją sąsiadką ( buduję się tam właśnie) to daj znać i podaj kontakt e-mailem.

Pozdrawiam: EDI-007

 

Edi!!! :D

Zaraz piszę mejla, bo chcę poznać szczegóły :wink: A najlepiej, to dam namiary na mojego męża - on bardzo, bardzo chce się budować w Pilichowie, ja wolałabym w Tanowie, ale przecież mogłabym się poświęcić :wink:

 

Agnieszka1

Dziękuję za info o Tanowie :D Jakoś nie mieliśmy szczęścia, bo nie trafiliśmy do drzwi osoby, która ma do sprzedania podobającą nam się działkę (a mój małżonek spędził wiosną trochę czasu na objazdach). Na biuro Hacjenda trafiłam już wcześniej, ale chcieliśmy uniknąć kupowania przez biuro, bo jeszcze nie spotkałam kompetentnego agenta nieruchomości :( Ale kto wie?

 

Tymczasem dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich piątkowo

ło matko nie mogłam się dzisiaj zwlec z koja i już chciałam dzwonić o urlop

byłabym niestety odcięta trzy dni od forum no to, przybyłam na ostatnią chwilę

 

chyba chcę na urlop

 

SP - 4 tygodnie - czy ty nie przesadzasz trochę? :lol:

 

piękna burza była w nocy (to przez nią się nie wyspałam)

 

i pracowałam wczoraj ciężko na budowie do 22.00, a co. kiedyś w końcu zacząć trzeba swój wkład własny. :lol:

doprowadzałam moje ukochane luksferki do używalności jakimś płynem na zaschniętą zaprawę (szczypie) i żyletką. dzisiaj ręce mam nie do pokazywania.

 

a młody, jak skończył swoją część pracy, wziął krzesło i poszedł na taras. i wiecie co, siedział tam ponad godzinę i nic to, że padał deszcz. stwierdził, że... tak jest fajnie

 

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...