Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam w rześki dzień!

 

Dzisiaj ostatni dzień! i ................ 2 tygodnie urlopu!!!

 

Delfiku - dzięki, nie jest aż tak daleko, a z drugiej strony to super, bo jadąc do domu z pracy zostawiam kłopoty, można trochę przemyśleć i wracając do domku ma się już puściutką główkę i można odpoczywać... naprawdę odpoczywać. cisza, spokój i tylko za miedzą koniki, krówki ... czad!!!

 

Maksiu - ślicznotka z tej Twojej pociechy, gratulacje!!! :D Niestety nie mogłam odsłuchać na swoim(?) bo nie mam specjalnego programu, ale dzisiaj będę u siory, to na pewno kliknę... Ale radość mieć takiego bobaska, aż chciałoby się zaryzykować i .... ale jeszcze nie czas na drugiego... szkoda!!! Zyczę naprawdę samych radości :D

 

Józia S. - też chętnie poszłabym na grzyby, las przecież po drugiej stronie (rodzinny - prywatny!!!!, ale mam pecha do kleszczy... nie znoszę tego, dlatego nasze jagody i grzyby zbierają sąsiedzi...

 

Teska - doszło? nic nie piszesz, pewnie po tym ostatnim zdarzeniu!!!

Na ocynk i malowanie proszkowe będziesz miała zaświadczenie!!! chyba że za drogo!

 

Bodeku - czy Tobie przypadkiem nie buduje Pan Zieliński?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże Bodekku! Właśnie mnie odwiedził z kolegą, trochę mi się dostało za bramę, a mówiłam, żebyś się nie chwalił!!!!! Proszę żebyś nie rozmawiał z nim na tematy cen bram i skąd je masz, bo cenę dałam Ci jako znajomemu i błagam cisza na ten temat!!!

Facet długo był w Niemczech (ja też!) i ma fioła na punkcie dobrego produktu! - dla Ciebie super, bo wiadomo, że będziesz miał chałupę naprawdę solidną, co do wykonania to nie wiem - nie znam!!!!

Mówiłam mu, że jesteś moim znajomym i dlatego ta cena na bramę niska, błagam więcej nic nie mów.... ciiiiiiiiiiii!, bo mi się obrywa!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poradzę! tylko Gościu od dzisiaj będzie chyba kontrolował posty w forum!!!(hihi), jak zobaczy ilu tu ludzi (czyt. znajomych) to się załamie!!!

 

PROSZE SIE NIE CHWALIC, MOZECIE POROWNYWAC CENY, ALE NIE GADAC GŁOSNO Z JAKIEJ FIRMY!!!

 

Bodekku!- ale Gościu fajny, zwariowany co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...