Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej wszystkim- także kolejnej Agniesi na forum :lol:

Dzisiaj trzymajcie kciuki- jadę na wielkie starcie z wykonawcą- chłopaki dali ciała i stropik troche popekał a na dodatek jest nierówny :evil: no to będziemy równać na ich koszt. na szczęscie popekania nie jakies olbrzymie ale i tak mnie krew zalewa :evil: :evil: :evil: :evil: Właściwie, może powinnam pojechać z osoba towarzszacą aby mnie powstrzymała od rzucenia się na wykonawcę (bez skojarzeń- aż tak atrakcyjny to on nie jest :wink: )

ah poziomki- ciekawe czy alergizuja tak samo jak truskawki?? może podjedziemy poszabrować :lol:

Teska- ja niestety nic jeszcze nie wiem nt. ogrodzenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska! :D

 

witam Nowych! :D

 

Łeb mi odpada od natłoku myśli :o U mnie jeden kafelkuje, jeden (Szwed wrócił) wstawia parapety, szlifuje, wstawia ościeżnice i w czwartek zaczyna malować sufity a do tego wszystkiego znaleźli się faceci od Białego (Biały we Francji hula :o ) i pryzmierzają kaloryfery, robią zaworki do kaloryferków i można ocipieć!!!!

 

Wczoraj byłam w Tikkurili - farbki będą kosztowały cosik 1200,-zł. A wybrać kolorek to nie lada sprawka!

 

Wczoraj nawiedziła mnie S.P. z mężulkiem, coby obejrzeć moje kafelki :D

 

Ale jestem zadowolona, że wszystko gna do przodu! I juży tylko 4 dni i mam 2 tygodnie urlopu!!! :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich razem i z osoban bardzo serdecznie! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniesia - tak, tu wszyscy wszystkim zazdroszą (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :p bo, każdy na innym etapie lub coś zrobi odrobinę szybciej, a najbardziej to, się zazdrości tym co już kawę piją u siebie (ech kiedy to, będzie?) :p

 

Ivette - bo się zaharujesz tym tempem kobito: kafle, kaloryfery, etc., etc., a mnie serce pęknie z rozpaczy

a ta farba to na ile m2? i gdzie ją wyceniałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku - inaczej nie da rady :o Tak to już jest, że na tym etapie :D wszystko idzie naraz. Farby wyceniałam w tikkurili przy Pocztowej - dostałam 17% rabatu :D Nie trzeba kłaść Uni-Gruntu, tylko kupujesz farbę gruntującą z kolorkiem i na drugą wartwę już farbę i gotowe! :D

 

Ile płacisz za malowanie m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ludki! :D

 

ale mam ostatnio latania. A to dopiero początek!

 

Melduję:

- więźba zamówiona, po b. przyzwoitej cenie, nie ma to jak leśna okolica!

- dachówka prawie wybrana

- teraz szukam okien, właśnie wróciłam z M&S, b. miły pan na Gdańskiej, zobaczymy jak tam u konkurencji

 

a mój mąż błysnął talentem stolarskim i zmontował piękny sosnowy stół z ławami, coś a la ogródek piwny.

 

Bikosa: ja to bym nie chciała być w skórze tego wykonawcy! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - dzięki bardzo

 

Ivette - a na ile m2 ścian?

 

co do ceny za malowanie:

- za sufity stanęło 200 zł.

- za malowanie ścian chcieli 2 zł/m2, potem zeszli do 1,5 zł.

zapytam jeszcze tego co mi szlifował (zrobił za 300 zł, to może i za tyle pomaluje?

a jak nie to, może zrobimy sami? :lol:

 

 

1,5o za jednokrotne czy dwukrotne malowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję:

- więźba zamówiona, po b. przyzwoitej cenie, nie ma to jak leśna okolica!

 

Możesz podać precyzyjnie - jak bardzo przyzwoita jest ta cena? :D Moja przyjaciółka właśnie szuka i coraz bardziej podupada na duchu :-? Może być na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

no to temat ogrodzenia: 115 mb moja działka ma i ogrodzenie bedzie kosztowało około 26 tys zł.... :o :o :o

 

siatka 93 mb zielona powlekana pod spodem ocynki.

przesła kute ocynk i malowano proszkowe,brama 3,50 szeroka z cała automatyką,furtka szer 1 m, i 5 przeseł...

 

 

no i te pierdólki...betonik, bloczki , piach,cement ,klinkierek

 

i robocizna....

 

 

nio i tyle to wyszło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...