Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam poznym wieczorem!

 

Pragne powiadomic Wszystkich ze walka zostala rozpoczeta. W sobote lawy maja byc juz gotowe a caly stan surowy otwarty jak dobrze pojdzie ma stanac 12 pazdziernika.

 

Dla przypomnienia ma to byc Babie Lato czyli to co stawia Bikosa ktora dzisiaj odwiedzilismy i z tym stropem nie jest tak strasznie. Nie jeden z nas nawet by tych usterek niezauwazyl ale Agnieszka widzi wszystko.

 

A propo uziemnienia budynku to w projekcie mam bednarke ocynkowana zalana w lawach obwodowych budynku. Czy w waszych projektach bylo tak samo??? :o

 

 

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ale jestem wkurzona od rana :evil:

Dowiedziałam się, że poczta zaczęła odsyłaś korespondencję do mnie z adnotacją, że adres niepełny, lub że adres taki nie istnieje :o To gdzie ja mieszkam?????????? Przecież już listy przychodziły do mnie!!!!!!!

Zamierzam zaraz pojechać do nich i ich op.....ć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia ma to byc Babie Lato czyli to co stawia Bikosa ktora dzisiaj odwiedzilismy i z tym stropem nie jest tak strasznie. Nie jeden z nas nawet by tych usterek niezauwazyl ale Agnieszka widzi wszystko.

 

To koniecznie zrób takie pękate kolumienki jak ma Bikosa. Wyglądają zdecydowanie lepiej od prostych rurek :)

 

A co do stropu to nie masz racji. Każda niedokładność gdzieś tam kiedyś wymaga wyprostowania. Czyli niby nie ma tragedii, ale na późniejszym etapie (w tym wypadku przy robieniu podłogi na piętrze) trzeba będzie się trochę bardziej napracować, żeby ostateczny efekt był jak należy.

 

Dlatego WSZYTKO ma być porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich środowo

a szczególnie dawno nie byłych: Marsov1 i Karol_a

 

Teska - po pierwsze ło boze jak ty masz już ślicznie. :p

jeszcze raz sorki za błotko - tak się zauroczyłam, że jak gapa :oops:

 

co do betonu to, strasznie tanio (ale jaki to, beton?) 30.06. po cenie wykłóconej płaciłam 155 zł/m3 netto - B15 (na chmielewskiego)

 

wiecie może się nie znam, ale uważam, że moi malarze sufitów chyba przeginają. wjeżdżam wczoraj na budowę i patrzę, a oni te sufity z pistoletu, zamiast wałkiem. oczywiście zachlapali mi pół ścian (i teraz to, już napewno bez malowania się nie obejdzie) i betonik na podłodze. zużyli przy tym 20l farby, a na moje oko dojechali dopiero do połowy. no i musiałam dokupić kolejne 20l. tylko czy im starczy, przy takiej gospodarce?

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! Ustaliłam!

Nawala rozdzielnia listów, zamiast rozsyłać listy wg kodów, wysyłają wg ulic, a ta sama ulica jest w Zdrojach i u mnie na wsi (poczta Szczecin), a ze Zdrojów odsyłają pocztę do rozdzialni z adnotacją "sprawdzić wg kodu", a Ci :evil: :evil: odsyłają do nadawcy zamiast do mnie :evil: ! Zrąbałam pana (delikatnie mówiąc) i powiedziałam , że jak tak dalej będą robić to oni będą opłacać moje rachunki. Bardzo mnie pan przepraszał. Zobaczymy :wink: ja jestem osobą upartą, jak będzie trzeba to złożę oficjalną skargę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...