Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Joasia to ja 300 :D

normalnie bierze 500 i 4 odwierty na kazdej dzialce ale ze przyjechala hurtem na 5 sasiadujacych dzialek to wziela po 300 i po dwa odwierty na kazdej dzialce.

Jeden pod budynkiem i jeden na granicy dzialek.

A myslalam ze 300 to duzo.

 

Józia S robie poniewaz projektantka moja twierdzi ze urzad wymaga, co mnie dziwi bo o ile wiem to nie ma opini geologicznej w standardowych dokumentach ktore sklada sie do urzedu.

Sklada sie wiec dokumenty i wtedy sa sytuacje ze urzad zarzyczy sobie geologa.

A tu niby od razu trzeba - nie wiem, ale nie mam powodu nie wierzyc projektantce, jak dotad jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 - Masz dobrą cenę. W neiktórych sytuacjach jednak czasem lepiej zrobić więcej odwiertów:) Mamy 4 odwierty w czterech rogach domu. I mamy na piśmie wiele o naszym terenie. Dawno dawno temu płynęła przez nasz dom Odra :) Ogólnie nie potrzeba robić badań geologicznych. To się robi dla siebie - żeby nie zdziwić sie np warstwą torfu pod budynkiem :) albo kurzawką. Obok nas taki jeden cwaniaczek wykopał torf ze swojej działki, teraz nawiózł gruzu, potem przysypie ziemią i sprzeda jako suuuuper działęczki. A potem ludziki będą się bujały z palowaniem terenu.

Pozdrawiam

PS - Agnieszka1 - pytasz o coś żeby się dowiedzieć ile to kosztowało innych? Czy żeby pochwalić się jak tanio zapłaciłaś? ;) Bo ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 - Masz dobrą cenę. W neiktórych sytuacjach jednak czasem lepiej zrobić więcej odwiertów:) Mamy 4 odwierty w czterech rogach domu. I mamy na piśmie wiele o naszym terenie. Dawno dawno temu płynęła przez nasz dom Odra :) Ogólnie nie potrzeba robić badań geologicznych. To się robi dla siebie - żeby nie zdziwić sie np warstwą torfu pod budynkiem :) albo kurzawką. Obok nas taki jeden cwaniaczek wykopał torf ze swojej działki, teraz nawiózł gruzu, potem przysypie ziemią i sprzeda jako suuuuper działęczki. A potem ludziki będą się bujały z palowaniem terenu.

Pozdrawiam

PS - Agnieszka1 - pytasz o coś żeby się dowiedzieć ile to kosztowało innych? Czy żeby pochwalić się jak tanio zapłaciłaś? ;) Bo ja nie wiem.

 

Pytalam bo nie wiedzialam kompletnie ile to kosztuje, a moja projektantka postawila mnie przed faktem dokonanym, ze geolog juz byl w terenie ,ze zrobi po 2 odwierty, i zebysmy przyniesli 300 zl :D

 

Wogole no wiesz Joasia , ale masz pomysly z tym chwaleniem sie :cry:

Jak bym chciala sie pochwalic to bym nie pytala tylko napisala - sluchajcie ale sie ciesze zaplacilam tylko 300 zl za geologa! :D :wink:

 

Co do ukrywania torfu na dzialce i sprzedawwania jej jako super teren- to wlasnie jeden niedobry pan w Tanowie tak zrobil :D

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

U mnie robota wre - wczoraj 3 ekipy naraz :D :D

Moja górna łazienka to cudo jakieś wyszło - normalny pokój kąpielowy - jest piękniejsza, niż sobie wyobrażałam :D

 

No i pryzwieźli kaloryferki i tylko później zamontują piec i będzie fertig!

 

Ale fajnie! Chyba się wporwadzimy za 3-4 tygodnie!!! :D

 

Miłego dnia wszystkim!

 

Teska - gdzie Ty ten płot zamawiasz? Taka cena? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

-po inspekcji - zielsko rosnie na naszym piachu budowlanym - nie byl przykryty, czy mozna rozcienczyc domestosa i polac zielsko? czy piach nie bedzie wtedy do wyrzucenia np czy potem w czasie budowy nie okaze sie ze reaguje chemicznie nie tak jak trzeba?

- no i poznalam przyszlych sasiadow, jak na razie (oceniam po pol godziny rozmowy) sa ok, tylko syn juz dorasta i niedlugo bedzie baby sprowadzac

:wink:

Jozia S - pierwsze slysze o tym sezonie grzewczym, chyba ktos po prostu nie chce robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - no to wywiad działa! :D Wybieram się do Ciebie, ale jak ostatnio byłam u S.P. i chciałam Cię nawiedzić, to mówiła, że wyjechałaś. A teraz mam tyle na łbie, że nie mam czasu na swoje sprawy. Ale postaram się zrobić Ci inspekcję - zadzwonię wtedy, czy jesteś :D

 

Józia - dobrze powiedziane :wink:

 

Agnieszka1 - postaram się zrobić zdjęcia, coby wszyscy podziwiali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...