Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bikosiu,

bo co jeden to fachowiec (z bożej łaski) i się wymandrza :wink:

 

Czy was też murarze i inni na budowie w końcowej fazie zaczynają wk....ać na tyle, że myślicie: niech robią i sp.....ją? Ja już mam alergię na swoich, bo traktują mnie jak dojną krowę.

 

Dokladnie Jozia :D

Ja jeszcze mieszkam w starym budownictwie :cry: , doprowadzilismy z mezem aby wspolnota wyremontowala klatke ( za rok trzeba bedzie sprzedac mieszkanie klatka musi ladna byc :wink: ).

Wzielismy znajoma firme - ladnie, fachowo i szybko zawsze robia.

I owszem co do jakosci i terminowosci nie mam uwag, ale szef firmy sobie upatrzyl nas aby nam dupe truc o rozne pierdoly.

Mamy zarzadce, i to zarzadca podpisal z nim umowe i wystawil zlecenie.

A ten teraz zamiast do zarzadcy dzwonic o np. skad ma wziac wode, ze korki wysiadaja przy kuciu bruzd itp. to kurka wodna do nas dzwoni z prosba zebysmy zadzwonili do zarzadcy. Tez mnie juz wk....ją.

Tez mam na niego juz alergie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozia S - jak ja bym chciala aby mnie ktos juz wkurzal..

 

A w mojej okolicy powiat Police zazyczyl sobie 40 % spadku dachu, a my nie chcielismy takiego tylko 25, czy mozna to obejsc, zmienic, odwolac sie ?

 

Niestety agniesia , ja tez budowa powiat police - tak jest w nowym planie ( co prawda jeszcze nie zatwierdzonym). Dachy wysokie :cry: ale to chyba od 35%.

Tez chcialam niski ale coz .......

A gdzie sie budujesz? Moze Tanowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVETTE

 

 

siatka z całym osprzetem 3 tys zł ( bekeret ) tansza od polskiej

mb 93

 

przesła kute 5 szt i brama wjazdowa z cała automatyka 4 m , furtka 1m, malowane proszkowo ocynk

 

słupki klinkierowe i podmurówka klinkierowa...

 

beton 24 m3

 

robocizna itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 -- w Trzebiezy, na koncu swiata. Dalej to juz tylko Nowe Warpno, ale tam to raczej sobie letniskowe ludziska stawiaja, ani mlodych, ani rozrywek, chyba juz tylko dla pustelnikow. No i jeszcze w Miroszewie widzielismy pare budow i wyznaczone dzialki. Te lokalizacje to dla takich odwaznych, ciemno, w lesie, ani zywej duszy wokol, strach sie bac... :o

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

deprecha z tą pogodą, :cry:

rano jak zadzwonił budzik znowu kombinowałam czy nie dzwonić do pracy i nie wziąć urlopu

ale jakoś się zwlokłam i może wytrzymam jeszcze tydzień. a potem hajda na wolne.

 

w tymi kowbojami to, przesadziłam, zresztą za sprawą mojego majstra. to on tak mi zawsze coś sączy do ucha na innych (nigdy na siebie). a, pistoletem to, ciągnęli po sufitach ale grunt, a farbę nanieśli wałkami - ponoć dzisiaj koniec na sufitach.

 

Ivette - chce pooglądać, dawaj zdjątka.

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tematu malarskiego

pojechałam wczoraj z synem do tikurilli, żeby synuś wybrał sobie kolorek do pokoju.

no i mało nie zemdlałam, bo:

- wybrał kolor ciemny, niebieski ("chcę taki żeby innym nie chciało się do mnie wchodzić" - powiedział :-? )

- na te ściany, planuje nanieść jakieś malunki farbą fluorescencyjną,

- sufit biały jest jego zdaniem brzydki i coś z tym trzeba zrobić,

- pokój to, on sobie sam pomaluje i nie chce nikogo do pomocy

 

ło matko i co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...