Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

mówicie zgodzić się, pokochać.

i w tym tkwi problem: kocham i to, moje jedyne dzieciątko :p

a że staje w poprzek, to fakt - jakieś 14-stoletnie bunty teraz odchodzą

 

Didi - ale córcia ma chociaż jakąś żółć, a ten mój to, schron chce zrobić z psychodelicznymi, jak on to, określił: "runami elfimi" :o (naczytało się dziecko książek fantasy, naoglądało władcy pierścieni)

taki Maksiu to, ma dobrze - dzieciątko malutkie i nie wybiera kolorów :lol:

 

tak nie pozostaje nic innego jak się zgodzić, pewnie efekt malowania będzie zabójczy :-?

 

jak na ironię, chciałam mu niebieskie leżanki kupić. teraz odpada bo, w ciemności to, by chłopak na tapczan nie trafił :lol:

no to, ja go z innej mańki. on ciemne, niebieskie ściany? ok, to ja mu jaśniutkie leżanki kupię np. ecru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie!

 

Ja też zmarzłam wzoraj i przedwczoraj jak choler jasna!

 

Co do łazienki - postaram się o zdjątka.

 

Dzisiaj rankiem byłam w Sotexie - dostałam oczopląsu i jeszcze bardziej zamąciło mi we łbie - na temat mebli kuchennych. Ale będę zamawiać tam, bo cena mebli na pewno będzie znacznie niższa. Do skręcenia i montażu mam gościa - zgdnijcie kogo? :wink:

 

Jeszcze tylko jutro i mam 2 tygodnie urlopu!!!!!!! :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

ogrodzonko sie robi...chłopaki jak motorki :lol: :lol: a to dzięki Czupurkowi:):):)

w poniedziłek ogrodzenie gotowe...

 

Przesełka zamowione beda pod koniec sierpnia...

 

 

szukam ekipy tanszej do murowania klinkieru - tanszej ale takiej która to robi porzadnie czy ktos moze pomóc??/ najtanszego mam za 80 zł za lico :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o wyszło podwójnie

 

jejku ależ pogoda, idę od poniedziałku na dwa dni na urlop, może poprawię humor

 

sufity u mnie zrobione, ale znowu dwa pęknięcia znalazłam, więc nie zrobione :cry:

a i dzisiaj montują mi neta radiowego - facet się wczoraj zdziwił jak zobaczył u mnie znajome sobie twarze (Teskę z przyjaciółką). od razu krzyczałyśmy o rabaty, ale facet się nie dał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...