Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Hej wszystkim... Czupurku broń cię Boże od neostrady jak masz taka mozliwość bo ja niestety nie mam a w poniedzialek i wtorek nie dzialala i powiedizeli ze maja 48 godzin na usuniecie usterki więc przez dwa dni mi firma prawie nie pracowała.

 

Telekompromitacja Polska:(

 

Pozdrawiam Budujących (ja niestety dalej bez warunków:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A i pytanko??...

 

Nad moim mieszkaniem w bloku naprawiono poszycie dachu i na zielony gont bitumiczny łuski połozono papę w kolorze :o szarym, Czy taki element jak dach dość stromy do tego nie podlega jakiejs ochronie prze np. plastyka miejskiego czy mozna dowolnie zmienic kilka pasów na inny kolor nie zachowując poprzeniej formy?? Blok ma dopiero 4 lata i nie musze mowic ze teraz wyglada fatalnie. Jak wygladam przez okno polaciowe to mam pół szare a pół zielone poszycie :D

 

Do kogo udeżyć z tym tematem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego urządzania Ivette

 

Paweł - naprawdę tyle z neo jest problemów?

co do dachu. tym się zajmuje architekt miejski. oczywiście nie wiem jak się do tego odniesie, ale uzyskanie czegokolwiek w drugą stronę jest praktycznie niemożliwe (tzn. jak chcesz np zabudować balkon, zmienić okna etc. i wystąpisz z wnioskiem to, zawsze ci odpisze, że nie bo, zakłócać będzie harmonię architektury). więc może w drugą stronę też jest taki skuteczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Czupurku z neo bylo by ok gdyby nie telekomunkacja i jej pion obslugi klienta, awarie sie dosc czesto zdarzaja a w normalnych firmach czas reakcji jest natychmiastowy a u nich niestety nie i przez to sa problemy nie mowiac juz o sposobie zalatwiania. Od rana nie mam sygnalu na tym samym numerze co neo i nie reaguja a to jest moj fax i wtym tygodniu przez telekomunikacje mam 2 dni w firmie do tyłu tylko ciekawe kto mi to zwróci :cry:

 

 

No chyba musze zaiadomic architekta miejskiego bo jakas nie mila kobieta ze spółdzielni dąb powiedziala ze to oni decyduja o kolorze jaki uzywaja papy a w ogole to przeciez nie ma znaczenia jaki to kolor.

 

Jak to powiedzial dozorca Aniol w Alternatywy 4 wyglada to jak G... w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.....

 

 

alez mam fajowych chłopaków na budowie:):):) był facet od przeseł odebrac ich robote...i wiecie co .....co do centymetra wylali:):):) jutro muruja...hmm przeleca jak burza i co wazne...jak dobra burza...ale ciiii bo zachwale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Delf- super wygląda ta antresolka. Zawsze mi się marzyła- wygrało praktyczne podejście (a szkoda :roll: )

Jolly idzie jak burza.

Józia w tzw. międzyczasie stała się sławna (podjadę po autograf).

Maggie- dlaczego obsuwa z rozpoczęciem budowy??

Bodekku- jak tam u Ciebie?? Jutro będzie grucha??

teska- nareszcie trafiłaś na porządnych fachowców i to dzięki Czupurkowi.

U mnie jutro zalewaja wieniec na ściance kolankowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy są!!!

 

MAKSIU - te zdjęcie, właśnie to jedno, było bez autoryzacji, błagam - sama się wystraszyłam, mogłeś wtedy powiedzieć, to bym chociaż jakąś minkę strzeliła, a tak..........jedna wielka rozpacz!!! :D

 

MELDUJE ZE STROP ZALANY!!!!

 

Szukam ekipy do dachu, we wtorek przyjeżdża więźba...

Jeden to chciał 60 PLN za m2 dachu, przez telefon zszedł na 40PLN ale musi zobaczyć dach, to też trochę dużo, ale gość jest dekarzem w firmie i to byłaby jego fucha, 3 tygodnie i powiedział, że będzie gotowe... Zobaczymy w poniedziałek mam dostać kolejne namiary...

 

Józia S. a co z Twoimi namiarkami? Dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany! Mam sraczk... to znaczy musztardowe okna :wink:

Trochę się innego koloru spodziewałam, ale cóż - czekam, aż będzie całość z bramą i podbitką i dopiero wtedy się ewentualnie załamię :D :wink:

 

Jeszcze prośba i pytanie; Ile płaciliście (robocizna) za ocieplenie dachu (wełna+folia) oraz rigipsy na sufitach (na stelażu)?

Dajcie znać, bo muszę znowu skonfrontować ofertę wykonawców.

Poprzednia wasza pomoc sie przydała: zeszli z 29 na 25 zł. DZIĘKI! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Dopiero rozoczynam swoją przygodę z budową domu.

Projekt na ukończeniu. Działka na Warszewie.

Dom z BK 24 plus 12 lub 15 wełny. Myśliałem jeszcze o porothermie i silce ale po przejżeniu forum i wielu rozmowach będzie BK na 90%. Dom bęzie ogrzewany przez pompę ciepła.

Mam nadzieje w tym roku wylać chociaż fundamenty.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trobe.

Witam Sąsiada. Ostatecznie przekonała mnie przenikalność cieplna i łatwość obróbki.

Myślę o pompie ciepła firmy clima-comfort. Koszt to ok. 45tys plz. Ale to dopiero wstępna oferta. Jak projekt będzie gotowyto ponegocjujemy :)

Pompa z kolektorem gruntowym. W całym domu planuje ogrzewanie podłogowe.

Adam1210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...