Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witajcie Wszyscy !

 

W niedzielę zrobiliśmy sobie "piwak"z grillem i.....nocowaliśmy w naszym domku,było z...biście ,największy ubaw miała nasza Julka rozstawiła sobie namiot w salonie i była cała szczęśliwa .Było ciepełko ,muzyczka ,pierwsza burza zaliczona w nowym noi śniadanko.

Jeszcze żeby było lato to można śmiało "piwakowac"

Czupurek-pozdrowionka ,mijaliśmy się autkami i machaliśmy do Ciebie ale chyba byłaś nastawiona na spotkanie z malarzami.

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich starych i nowych. nie było mnie raptem 4 dni a nasmażyliście tych postów co niemiara.

 

Teska - cieszę, bardzo cieszę, że dobrze idzie

Ewar - bo ja tak jeżdżę, że świata nie widzę

 

na dłuższy urlop spadam od następnego poniedziałku, może środy. gdyby była kasa to, już bym się urlopowała na budowie, a tak to muszę czekać.

 

na budowie - kurka nic się nie dzieje. malowanie sufitów skończone, ale znowu popękało w 4 miejscach (i to, chyba w tych samych). już nie wiem czy odpuścić i poczekać, aż popęka na dobre, czy kazać znowu poprawiać.

 

Marsov - dysperbit jest konieczny.

 

pozdrawiam wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te słoneczne dni i tak spędziłam na budowie. doczyściłam luksfery do końca (teraz to, się prezentują). małżek trochę pozamiatał, zaczął mycie okien (narazie od tych najmniejszych co by wprawy nabrać).

 

a i najfajniesze ( :evil: ). chcieliśmy zamontować gniazdka i okazało się, że elektrycy podłączyli tylko 2 pkt. świetlne, a w żadnym gniazdku nie ma prądu. po odkręceniu rozdzielni okazało się, że nic nie jest podłączone.

pewnie tak zrobili by mieć mnie w garści.

ale, jak pamiętacie nie rozstałam się z nimi w sielskiej atmosferze, więc telefonować do nich nie będę.

 

a prund i osprzęt (wybrałam legranda - u Teski mi się bardzo podobał) założy mi firma, która robiła przyłącze. więc za tydzień, dwa będzie pełna jasność.

punktów do zamontowania naliczyłam prawie 80 - dużo to, czy mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze dlaczego nic się u mnie nie dzieje.

w poniedziałek ekipa zabudowała stelaż w wc, przygotowałam do położenia kafle i.... wpierw sąsiad wypożyczył moich ludków na jeden dzień, a w dniu następnym mój majster ich wypożyczył, bo potrzebuje rąk do pracy na budowie jednego z was. :lol:

i musiałam się zgodzić bo, trzeba sobie pomagać, tylko czemu mam czekać aż do jutra z tymi kaflami? ja chcę je mieć już wczoraj, byłoby śliczniaście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek,

nie martw się, będzie i światło i kafelki. Ale jak będziesz tak wojować, to może się zdarzyć, że znajdziesz zdechłą mysz w kominie wentylacyjnym albo pod panelami :wink:

 

Moja córcia (lat 13) jest na "końskim obozie", tzn. jeździeckim i wczoraj dojechały dwie dziewczynki w jej wieku, które zakwaterowano w tym samym pokoju. I... przywiozły ze sobą wódkę i namawiały moje dziecko, żeby z nimi piło. Musiały być bardzo namolne, bo Ala poleciała do pani z płaczem i żądaniem, żeby ją przeniosła do innego pokoju. Na szczęście już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczyny,

z jednej strony się cieszę, bo Ala wykazała się siłą charakteru. Trzeba naprawde mieć odwagę, żeby się postawić. A z drugiej strony: obawiam się, żeby nie odbiło się to na niej rykoszetem (żeby nie zrobiły z niej skarżypyty), chociaż liczę na to, że inne dzieci są rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia. Co nie złamie to wzmocni. Nawet jak zrobią z niej skarżypytę to od Ciebie usłyszy - jaka była mądra i wspaniała (bo była). Zrekompensuje to trochę ewentualne niemiłe wspomnienia z kolonii.

Moje dziecię było wielokrotnie pomawiane o kapusiowanie, bo nie pił i nie palił. Cały czas taki ludzik musi się doginać do otoczenia. Jak powie głośno NIE, czy wyrazi swoją opinię - to jest uważany za kogoś z innej bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .....

 

 

jestem po przeprawie w urzedzie komunikacji....paranoja 2 godziny czekania z numerkiem zeby urzednik mogł wykonac tel do urzedu w stargardzie w celu sprawdzenie danych osobowych......a mieli na to miesiac...

 

 

Czupurek....oni widze takie duchy....wszedzie pomagaja ale cos zaprzestają pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...