Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam po weekendzie :D

a ja za tydzien mam miesiac urlopu :D

No i wstrzymali wydawanie pozwolen - plan nie zatwierdzony. We wrzesniu maja go podpisac :cry:

Mam nadzieje ze uda mi sie w tym roku chociaz przylacza zrobic i moze fundamenty. Ja chce na Boze Narodzenie 2005 sie juz wprowadzac ......

Kto ma budowe w Tanowie ? Mam cynk ze w nowym planie zaprojektowano fajny park rekreacji z jeziorkiem.

Pozdrawiam wszystkich :D

 

Witam!

Agnieszko 1 czy możesz coś więcej powiedzieć na temat tego parku rekreacji. Właśnie dzisiaj ekipa od stanu zerowego (będą robić mikropale i wylwewać płytę) weszła ze sprzętem na moją łąkę w Tanowie :p :D. wiec wszystko co dotyczy tej miejscowości bardzo mnie interesuje.

Do wczoraj miałem podobno dobrą ekipę GÓRALI do wybudowania stanu surowego zamkniętego ale jak w umowie zobaczyli zapis, że mają kupić materiały na swój rachunek a mi wystawić fakturę na usługę z VAT-em 7% to natychmiast zwiali :cry: . Swoje postępowanie tłumaczyli zmianami w KRUS i zemstą Urzędu Skarbowego :wink: . Gdyby ktoś słyszał o poszukujacej od połowy sierpnia dobrej i taniej ekipie od stanu zerowego to bardzo proszę o namiary.

wiesio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wiesio to bedziemy sasiadami :D :p

Co moge wiecej powiedziec, gybys jechal w strone polic, to prawie na koncu Tanowa będzie ładny park rekreacji z jeziorko ( szczegolow ile laweczek itd nie znam :wink: ). Kawalek obok jakis facet ma w planach wybudowac duza rezydencje. To wiem z wiarygodnego źródla.

Z troche mniej wiarygodnego wiem ze bedzie tez stacja benzynowa ładna :D

 

Na wiosna gmina bierze sie za budowe wodociagu w mojej ulicy ( ona jeszcze nie ma nazywy).

Jesli chodzi o ekipe to mam jedna fajna ale nie wiem czy nie zajeci.

 

A ja potrzebuje pilnie dobrej ekipy murarzy, tynkarzy ( na tynki tradycyjne) - bardzo prosze o polecenie jakiejs ekipki - bede wdzieczna.

Potrzebuje ich od zaraz bardzo pilnie na wieksza budowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ależ jestem dziś "nabuzowana" :evil: Będzie mi taka paniusia w banku (internetowym) gadać, że mam oczyścić pliki internetowe skoro wolno działa stronka! A czemu w innym banku jest ok zapytałam, a ona dalej swoje!! Spytałam czy zna inną regułkę??

 

Może komuś na budowie trzeba opie......ć budowlańców? Dziś się do tego nadaję!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka 1

Bardzo mi miło :D , cieszę się że i w Tanowie jeszcze ktoś z forumowiczów się buduje. Ja buduję D08 na Wiatracznej (od gniazda boćków w prawo), prąd, wodę i gaz już mam ale przydałaby się jeszcze kanalizacja. Może ktoś coś słyszał na ten temat? Aga jak możesz to przyślij mi na priva namiary tej ekipy.

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo

 

Bodekku - nie pada.

 

u mnie na budowie wczoraj cisza - wrrrr. człek ma miękkie serce, to twardą d......

na 2 dni wszystko zamarło, a ja z nudów i złości myślałam, że kogoś pogryzę.

byłam miła to, wypożyczyłam ludków na jeden dzień (kafle czekają), potem uległam i wypożyczyłam na drugi (kafle nadal nietknięte), a na koniec się dowiedziałam, że jest obsuwa w terminach i muszę jeszcze jeden dzień sobie poczekać! :evil: pewnie, durna to, poczeka.

ale za to, sobie ulżyłam i obje..... majstra, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek

 

 

bo problem jest atki...ze biora prace...i tak wychodzi...mi nie mowili ze bede płot robic po godzinach.....no i mam.....

 

Wiec sie nie denerwuj...tez im mowiłam ze powninni zrobic wsio i isc dopiero kopac fundamenty....:(

 

moze winko? wieczorową pora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

wiem na koniec to od niej wyciągnęłam. Pani wzięła moje dane i jak tylko będzie chodzić system to zadzwonią do mnie

 

 

Teska

trawka już po pierwszym koszeniu,mostek i pergola stoją, fontanna i strumyk działają, sprawdzamy teraz iluminacje świtlne, rybek jeszcze nie ma, jutro będą montowane lampy ogrodowe.

Jest jak w bajce, w najśmielszych marzeniach nigdy sobie tego nie wyobrażałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...