Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

EWAR....jesssuuuu....to juz wiem gdzie budujesz...koło policji:smile:

widziałam tam tego partacza ( mowa o Marasie)

PILNUJ TEGO FACETA BO TO JEST PARTACZ I NIE TYLKO ( reszte moge prywatnie powiedziec jak chcesz wiedziec jak nalezy tego z......pilnowac.. jak bedziesz w niedzielke to wpadnij do mnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, S.P. - dzięki za reakcję na moja prośbę. Będę bardzo wdzięczny jeżeli wyślecie mi namiary mailem albo na gg. Własnie te miejscowości błądziły gdzieś po mojej głowie. A sprawdzone kontakty - zawsze są dobre. Pozdrawiam i czekając dziękuję raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Teski wykonawcy... to może się obrazi ale chyba nie. Ten Maras czy jak mu tam spaprał ewidentnie dach - szczeliny między dachówkami są za duże - wg fachowców dzieje się tak jak są źle łaty czy kontrłaty umocowane (zawsze mi się myli które). Dachówki mają dolegać do siebie bez szpar - tzn nie klawiszować. Po mojemu trzeba wziąść przedstawiciela euronita i niech oceni. (Przedstawiciel handlowy Euronit:

Bartosz Wąsik

tel.: 0604/ 21 44 57)

Teska ma za to ładne ściany.

Żeby nie było - ja nie w złośliwości tylko ku przestrodze. Ja mam spaprane ściany i otwory drzwiowe - każdy inny - wrr wrr. Mam też źle wylany strop.

Aaa - jutro weekend - na budowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć cześć

ja też nowa twarz choć niektórych znam osobiście (ukłony dla EWAR).

Mam posiadłość (860m2) w Wielgowie, właśnie urwałem łeb Hydrze i dostałem warunki z jaśnie panującej nam energetyki - chcieli bym budował prawie elektrownie ( 500m linii SN + trafo + 300m NN) a oni łaskawie w ramach opłaty przyłączeniowej to przyjmą i będą mi dostarczać prąd. Ale dzięki poradom forumowiczów skierowałem swe kroki do URE i efekty już są. Dzięki.

Teraz ostatnie szlify projekciku i kolejne przeboje w UM. Czy ktoś mnie uswiadomi, ile czasu czekał na pozwolenie w szczecińskim UM? A może znacie jakieś metody na popędzenie ich? Prawde mówiąc chciałbym coś zrobić przed zimą, bo obawiam się 22%VAT?

Ale sie rozgadałem!!!!

Miłego budowania w weekend, ja mogę jeszcze jechać opalać się nad morzem. Nie zapomnijcie o dzieciaczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...