Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

wiesio ogladalam twoj domek . Sluchaj on ma kat nachylenia dachu 25 st.

A mi powiedziala gmina ze w tanowie mozna stawiac domy tylko z wyskokim dachem.

Czy ty masz pozwolenie na 25 st czy musiales zwiekszyc?

 

Agnieszka 1

 

Dostałem pozwolenie na budowę D08 bez najmniejszego problemu. Czekałem tylko 2,5 miesiąca :evil: . W warunkach zabudowy sprzed prawie 2 lat wpisano mi jako ograniczenie, maksymalną wysokość budynku 7 m. W trakcie adaptacji projektu część garażowa została przerobiona na mieszkalną co wymagało poszerzenia i przedłużenia. Spowodowało to niewielkie zmniejszenie kąta pochylenia dachu. Pozwolenie na budowę wg tak przerobionego projektu dostałem na początku czerwca tego roku. Nie wiem, kiedy Ci powiedzieli, że dach ma być wysoki. Może tak zostało wpisane w nowym planie zagospodarowania, ale on chyba jeszcze nie obowiązuje. Według projektu planu który widziałem w Gminie np. mój dom powinien stanąć około 8 m od obecnej drogi a ja stawiam go przeszło 30 m dalej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zapytam :lol:

a co się z tym tynkiem robi? tzn. to ten właściwy, czy zamiast malowania?

o 10.00 jadę wybierać osprzęt. chciałam jakiś bajerancki, ale mój konserwatyzm zwyciężył - będą wszędzie białe, tylko w łazience w kolorze aluminium (pod dekory i inne takie tam). ciekawam ile zapłacę za tego legranda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia - ale ludzi tam będzie pewnie masa

Teska - już pozamiatane, kupowałam w El-centrum na 26 kwietnia. wyboru niestety nie miałam (układ z elektrykiem). dostałam 15% upustu, vat bierze na siebie (elektryk), potem refaktura

wzięłam na 64 pkt. z czego 5 kolor aluminium, a reszta biały (kolor w pastelach droższy i bałam się też, że może potem nie pasować do reszty).

nie wyszło dużo: niecałe 1,5k (ale pewnie mniej kupiłam niż ty). chociaż pewnie będę musiała coś dokupić jak znam życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesio ogladalam twoj domek . Sluchaj on ma kat nachylenia dachu 25 st.

A mi powiedziala gmina ze w tanowie mozna stawiac domy tylko z wyskokim dachem.

Czy ty masz pozwolenie na 25 st czy musiales zwiekszyc?

 

Agnieszka 1

 

Dostałem pozwolenie na budowę D08 bez najmniejszego problemu. Czekałem tylko 2,5 miesiąca :evil: . W warunkach zabudowy sprzed prawie 2 lat wpisano mi jako ograniczenie, maksymalną wysokość budynku 7 m. W trakcie adaptacji projektu część garażowa została przerobiona na mieszkalną co wymagało poszerzenia i przedłużenia. Spowodowało to niewielkie zmniejszenie kąta pochylenia dachu. Pozwolenie na budowę wg tak przerobionego projektu dostałem na początku czerwca tego roku. Nie wiem, kiedy Ci powiedzieli, że dach ma być wysoki. Może tak zostało wpisane w nowym planie zagospodarowania, ale on chyba jeszcze nie obowiązuje. Według projektu planu który widziałem w Gminie np. mój dom powinien stanąć około 8 m od obecnej drogi a ja stawiam go przeszło 30 m dalej. :lol:

 

Wiesio

No tak tak - w nowym planie sa dachy wysokie.

Wogole nowy plan sobie a podzialy z kwietnia sobie. Oni maja inaczej i my inaczej :evil:

 

A tak na marginesie - pracujemy w jednej instytucji :D

 

Pozdrawiam wszystkich - dzis wyjezdzam na urlop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...