Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Didi - ok

 

w sobotę i niedzielę pracowałam z rodzinką na budowie. niestety byliśmy tylko my, fachowców "0" :cry:

no tak łikend to, łikend, sie nie pracuje

w wc położona podłoga - w sumie całe 8 kafli (zaczęli w czwartek, z małą poprawką w piątek) i to, wszystko :o

a potem płączą, że kasy mają mało

ciekawam ile im czasu zajmie ten wcet? jestem na dobrej drodze, żeby im po tej robocie podziękować, bo w tym tempie to, zima ich zastanie

 

no i kolejny minus dla fachmanów. małżek mył szyby w oranżerii i odkryliśmy, że jedna mała szyba jest zniszczona prawdopodobnie od produktu ubocznego (iskry, opiłki?) fleksa. pełno maleńkich, wtopionych w szkło "dziureczek" :evil:

!@#$%^&... mać z takimi fachowcami. jeden drugiego krytykuje, a potem sam odwala takie numery, że ......

mało zawału nie dostałam, a teraz zastanawiam się co z tym fantem zrobić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

ja im po prostu do d...... nakopię i obciążę finansowo za wymianę szyby. wtedy może zaczną szanować cudze i inni będą już mieli lepiej.

kurcze, a tak na marginesie, to tyle czasu miałam względny spokój, bo wsio się jakoś kręciło bez problemów.

 

To tak jak u mnie,

A teraz.... :evil: :evil: :evil: poginęly wszystkie klucze, śrubokręty i co jeszcze - muszę się rozejrzeć :evil:

@#$!% mać, złodzieje !@#$%^ :evil:

Muszę schować wiertarki i inne maszyny, bo też zap....... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - przyjdą, przyjdą. jakby nie przyszli to, też dostaną kopa w d.....

 

Józia - za pracę w niedzielę, kara, powiadasz? to, teraz wiem czemu u mnie nie robili :lol:

 

a może i coś w tym jest.

my ustawialiśmy wstępnie meble w kuchni (narazie niestety stare). i jak to w innym miejscu trochę trzeba było tu i ówdzie podocinać.

ja mądrala chciałam iść na skróty i po wstępnym podpiłowaniu jednej z płyt w szafce, myślę: - a co się będziemy męczyć.

poprosiłam wszystkich o odsunięcie się i....... potraktowałam z nogi tą płytę. niestety pękła, nie w miejscu zaznaczonym i jest do wymiany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...