Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzień doberek!!!

 

 

Wszyscy tacy ospali!!!

 

A ja od rana nabuzowana!!!

:evil: :cry: :evil: :cry: K...., Złodzieje... byli w nocy z niedzieli na poniedziałek :evil: :cry: :evil: :cry: :evil:

Normalnie sobie chodzili, są ślady nawet opon, dosyć duży samochód musiał być, na szczęście ukradli miarki - tylko!!!

 

Ale to dało mi do myślenia, że ... mogą więcej, tylko muszą poczekać, aż więcej wyposażenia będzie. Jestem załamana, bo będę musiała Arka na jesień i zimę odesłać do stróżowania, a kto będzie mnie grzał w nocy???? :cry:

 

Dziś rano bym trzasnęła w samochód, bo go nie zauważyłam, zaczyna się zła passa .... do cholerki, co jest?

 

Ale i lepsza wiadomość była też wczoraj:

BYC MOZE ODZYSKAM SWOJA KASE ZE SPOŁDZIELNI!!!!

 

Józia - zapomniałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu - złodzieje stanęli na ulicy od strony budowy, przeszli przez drut kolczasty, postawili na tym drucie pustaki, coby jak będą wracać, nie poobrywać sobie spodni ...

 

niestety sołtys nic nie robi, by lampę zamocować!!! a być powinna na ulicy!

Maksiu może poradzisz jak zacząć wojnę, by postawili mi tą lampę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly: za nisko mierzysz... sołtys to sobie może w nosie podłubać... idź odrazu wójta czy też burmistrza... i powiedz mu jak stoi sytuacja, walnij kilka patetycznych sformuowań, że nie na to płacisz podatki i to nie male, ze to jest nie do pomyslenia w krajach uni. itd... musisz dluuugo gadac i nie dac wejsc sobie w slowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jestem za tym, żeby mieć legalnie karabin albo śrutówe w domu i jak kto wlezie na moje ...choćby na pięć palcy ;)... to strzelać...... ale nie tak zeby ubić tylko tak coby poczuł ze soli albo z siarki ! A co!!!

 

Dopuki tak niebędzie legalnie to nic z tym nieda się zrobić... będzie nadal.. wyższość złodzieja nad biednym dorobkiewiczem który chce żyć spokojnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. szczególnie gorąco tych z drugiej strony globu (uuuuu światowo tu u nas :lol: ) i z zielono-czekoladowej krainy

 

Jolly - a niech ich !@#$%#%^& :evil:

 

Joasia - ja też poploszę baldzo, baldzo, bo my robili i płacili za wsio

 

tak jak ogólnie na forum zmienne nastroje dzisiaj, tak i u mnie:

wieczorem wkurzenie max, a rano ze słodkim uśmiechem na ustach: "te kafle są krzywe, proszę zerwać i poprawić"

no i poprawiają :p

 

a do mojego urlopu 4 dni zostały :p

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...