Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich :)

 

Miło mi, że odnalazłam grupę ze Szczecina.

 

Tyle się w naszym mieście buduje a forumowiczów ze Szczecina nie mogłam wyszukać.

 

Forumowiczką jestem od niedawna (dopiero teraz mam stały dostęp do sieci Hura :) ), chociaż Muratorka sobie poczytywałam wcześniej.

 

Może sie przedstawię

 

Jestem sobie Ola, mieszkam i buduję wraz z mężem w Szczecinie - Warszewo.

Może ktoś w pobliżu też stawia murki?

 

Budowę rozpoczęłam we wrześniu 2002 roku a teraz jestem na etapie kładzenia glazury i urządzania wnętrz.

 

Mam nadzieję przeprowadzać się..... może we wrześniu :), wszystko zależy niestety od KASY.

Ta budowa mnie zrujnuje :) :)

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku - ja się już nie denerwuję, mam to gdzieś, kazałam poprawić i już

Jak tam twój betonik?

 

a opowiem wam fajnową historię:

- w nocy z niedzieli na poniedziałek dostałam sms (oczywista odczytałam dopiero o świcie o 6.00 rano).

- sms był, oględnie mówiąc, dziwnej treści, więc zaintrygowana kto taki "mądry" odpisałam.

- zaczęła się między nami wymiana sms "dziwnej" treści.

- międzyczasie dowiedziałam się, że znajomy zgubił telefon dnia poprzedniego.

- na moje pytanie skąd ma mój kontakt gość odpisał, że znalazł telefon i z nudów w nocy przeglądał jego zawartość i zaczął używać zapisanych tam kontaktów (do mnie wysyłam sms z innego telefonu bo, karta tego znalezionego została zablokowana)

- powiadomiłam o tym mojego znajomego, który od tego czasu zaczął z nim korespondować.

- niestety, znajomy tel. nie odzyskał, mimo że gość podał miejsce spotkania i koszt zwrotu tel

- sprawa została zgłoszona na policję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim forumowiczom,

u nas aktualnie wyjatkowo ciepla noc,jutro ma byc cale 15C i nie padac,zobaczymy.

Czytalem dzisiejsze pierwsze %#@*% rzucane na niepozadanych gosci co to nawet w niedziele wieczorem potrafia skladac wizyty nieproszeni,a nawet odjechac z fantami.Moze by jakies nieskomplikowane alarmy zalozyc,lepszy straszak niz pusty dom?Taki co wlaczy syrene,zapali swiatla wewnatrz i na zewnatrz?Chyba niezbyt drogo taka inwestycja by wyniosla,chyba nawet znam mlodego chlopaka w Szczecinie,ktory to zaklada pracujac w tego typu firmie,moze niedrogo by sobie policzyl jako dochod po godz.pracy?Zawsze samopoczucie lepsze wiedzac,ze cos tam zawyje i zaswieci.W kazdym badz razie zycze spokoju i odwiedzin przyjaciol raczej niz tego typu osobnikow.

Milego dnia i dobranoc.Pozdrawiam z kangurowa cala mila grupe z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek

to teraz ja opowiem o smsie, który otrzymał mój mąż pewnego zimowego wieczoru, a był on mniej więcej takiej treści: "Misiaczku, czy masz ochotę na spotkanie dziś ze swoim Pieprzyczkiem ? Zakupiłam na tę okazję specjalną czerwoną bieliznę"

:o :o :o :o :o :o :o

mąż odpisał: wiadomość nie dotarła do adresata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...