Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Teska! Ale za to jak ja wstaje to Wy sie wlasnie do snu ukladacie i nie tylko! i jak tu pracowac w takich warunkach?

Didi!Maz ma wspaniale poczucie humoru i wyjatkowo zimna krew,a komorka cala jeszcze?

Tym razem sie klade,jest 0.10,to juz przeciez jutro,a musze wstac dzisiaj,do uslyszenia i milego popoludnia,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Joasiu przeslij mi też proszę, bo płaciłam za podłączenie wody, a jak!

 

Jolly klinkieru wprawdzie nie mam, ale za to zostało mi 6 z 10 worków (!) (troszkę się moi wykonawcy pomylili :evil: ) zaprawy do klinkieru. Ciemny szary - antracyt, jeśli chcesz odsprzedam niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Jestem okrutnie zmęczona, wczoraj kosiłam trawę, prawie mnie nie było z niej widać, no i mam już michasie na rączkach, kosiłam kosą 4 godziny i jeszcze nie skończyłam, ale chociaż moją tymczasową chałupkę widać, później jeszcze musiałam ogarnąć chałupę, bo goście zza W-wy przyjeżdżają, i padłam niepytomna ....

 

Delfiku - właśnie Józia polecała mi ten antracyt, chętnie za ile i czy cegłę klinkier na to się układa? Podaj a się domówimy!

 

Teska - tak szukam brązowej cegły klinkierowej do komina, bo płytki - nie wiem czy po zimie nie poodpadają, jak coś wiesz, daj znać!!!

 

Bodeku - nieźle ci idzie, jeszcze mnie dogonisz?

 

Didi - Ty zawsze na posterunku, dzięki!

 

Trobe - wysyłam na priv, to co Ci obiecałam

 

Witajcie Nowi - Heyah Oleńka!!! - niestety ja po drugiej stronie jestem!!!

 

Bosso - wymyśliliśmy na tych #%/&"%¤# :evil: sposób, kupimy lampki - czujki i podłączymy do klaksona z samochodu, jak tylko się zaświeci, klakson dostanie prądu i ..... zacznie wyyyyyyyyyyyć!!! Dobre co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja właśnie ani nie lubię horrorów ani ich tym bardziej nie oglądam, bo ogólnie jestem strachliwa. no a pomysł z reżyserką? dobry, ale wolałabym jakąś komedyję

 

tak sobie myślę, że ten sen to, może był o moich kaflach w wc?

1. mieli szybko zacząć ale jakoś tak tydzień poślizgu mieli (fachowcy)

2. w poniedz. trochu położyli, ale wieczorem przy inspekcji odkryłam, że jest trochę nierówno

3. we wtorek poprawiali to, co popsuli w poniedziałek + położyli nowe pasy

4. we wtorek wieczorem inspekcja dot. równości przeszła pomyślny test, ale co to? patrzę, a niektóre kafle ciut inny odcień posiadają (a mnie inność odcieni razi w oczy). kurka okazało się, że 1 karton z innej partii produkucji się zaplątał (sic! takie niedopatrzenie), a te gamonie kładli jak leci, na odcienie nie patrząc

5. no i dzisiaj abarot od nowa bo to, co dotychczas położyli muszą zdjąć

 

tak więc pomieszczenie o wymiarach 1,5x1,5 urosło do rangi reprezentacyjnej sali tronowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...