Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich :)

 

Józia S. -ja też nie mogę doczekać się urlopu. Do mojego też zostało 3 dni.

 

No a później obieram kurs na sklepy z glazurą no i kuchnie.

 

Mam na to tydzień czasu. Może się uda.

 

A tak w ogóle to doradźcie mi gdzie zamawiac w Szczecinie meble kuchenne.

Przyzwoita cena tak może sie uda do 5 tys?? :lol:

 

Miłego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi trudne pytanie, za 3 dni mąż wyjeżdża, a więc jak dziki :wink: korzystamy z czasu, jaki nam pozostał wspólnie do spędzenia. Na pewno będziemy na budowie, ale doprawdy nie wiem kiedy i o której godzinie. Od poniedziałku wracam do pracy i planowych działań, a więc będzie więcej przewidywalności w moich ruchach i może wtedy łatwiej będzie mi odpowiedzieć na to pytanie :D Mam zamiar kłaść z tata instalacje elektryczne i wtedy spędzę więcej czasu na budowie, bo jak na razie ograniczam sie do nadzoru 8) A ekipa porządna, to i inspekcje szybkie :wink:

 

Ale zapraszam w każdej chwili na budowę - wprawdzie z drogi nie widać, ale jak stoi czarny wóz - to jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jak zwykle wieczorowa pora!

Jolly! I o to chodzi,prosty system w wielu wypadkach jest skuteczniejszygdyz dziala z zaskoczenia,na syreny malo kto dzisiaj reaguje(chyba,ze sa przyczepione do dachu tego samochodu co akurat przyczepil sie za nami i jeszcze mruga swiatlami!),a klakson to zupelnie inny dzwiek.Oczywiscie masz kogos kto zna sie troche na tym bo klaksony potrzebuja 12 V ale z akumulatora,podanie 220V zmiennego postawilo by tez zupelnie na miejscu zaslone dymna ale jednorazowo raczej,pomysl bardzo dobry,przydaloby sie kilka takich czujek w strategicznych miejscach,daj znac jak wyje.

Pozdrawiam.

PS. W/g Freuda sny o golych,obnazonych cialach zjadajacych sie wzajemnie wskazuja na gleboki podtekst seksualny,podbudowany nadzieja na szybkie zakonczenie waznych projektow zawierajacych np.sypialnie.Moze chodzi o szybkie zakonczenie budowy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola - nie podpowiem bo, narazie jestem nie w temacie

 

Basso - wiesz, tak jakoś czułam, że chodzi o coś takiego. podoba mi się teoria freuda (kurcze już go lubię). bo ja mam te oba pragnienia naraz: chcę już mieszkać na nowym i mieć wreszcie swoją sypialnię, bo od pół roku mieszkam kątem u rodziny na 12 m2 i... no sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

A tak w ogóle to doradźcie mi gdzie zamawiac w Szczecinie meble kuchenne.

Przyzwoita cena tak może sie uda do 5 tys?? :lol:

 

Ola,

z tego co wiem, Didi ma namiary na fajną i niedrogą kuchnię.

Ja zamówiłam w Daleszewie k/Gryfina. Pan mi zrobi za 4,8k zabudowę kuchni 9m2 + sprzęty z promocji (w sierpniu jest sezon na promocje). Jak chcesz to podam ci namiary, ale terminy są podobno zajęte na 1-2 m-cy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo ja się jeszcze zastanawiam nad BRW na Kwiatowej. Co sądzicie?

 

Nie, NIE, i jeszcze raz NIE.

Może jestem stronnicza i nieobiektywna, ale robią zabudowę na wymiar (czyli nietypową, na życzenie klienta) z typowych szafek - to już jest kant. Poza tym strasznie się wk..... na BRW w Gryfinie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...