Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

 

Józia rozumiem ze te drzwi masz malowane?? to nawet latwiej, srednio co 4 tygodnie mam u siebie kogos z servisu od takich drzwi wiec cos mu tam podprowadze z tych jego kredek. Chyba ze wiesz co to za kolor w ralu?? czy jakis teak bo to najczestsze

 

Pozdrawiam czwartkowo.

 

Ale fajnie, to popatrzę co jest popisane na papierach od tych drzwi, albo sama sprawdzę z wzornikiem RAL-a. Mogę ci zawracać gitarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

ja będę miała kuchnię murowaną, tylko z cegły, fronty kupię i styka ... wygląda to pięknie, swojsko i ... tanio!!!

 

Też tak myślałam z początku, ale chyba nie do końca tak jest, bo

1. trzeba umieć dobrze zrobić,

2. mieć koncepcję, albo projekt i

3. w środku też muszą być jakieś półki, szuflady, nie powrzuca się wszystkiego bez ładu i składu.

 

I, biorąc pod uwagę powyższe, nie wychodzi wcale tak tanio.

I najważniejsze: trzeba mieć odpowiednio dużą kuchnię. W mojej 3x3 nie miałaby wyglądu a murki zabrałyby sporo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie

 

Kuchnia murowana też się może znudzić i co później rozwalać i niszczyć wszystko?

 

A poza tym

1. Fachowiec murarz jest u mnie nie do zdobycia a jak już jakiś się nawinie to drogi

 

2. Kafelkarz ten sam problem no i kafelki też nie są za tanie

 

3. Fronty, blaty, listwy i inne bajery też trzeba kupić

 

4. No i jakiś taki zimny, łazienkowy wygląd

 

5. Zajmuje dużo miejsca i są straty na szafkach (duża część miejsca odchodzi na murki)

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że mamy inne wyobrażenia o kuchniach murowanych, ale jak zrobię, to się pochwalę - a jakże!!!!!!!

 

Didi- coś Ty zrobiła, że aż całą rozkładówkę im zajęłaś, ale jest na co popatrzeć, jak dzisiaj kupywałam gazetę to się chwaliłam, że znajoma w gazecie !!!!!!! Czadowo masz!!!!

 

 

Zauważyliście, że nasz Lider Forum - Teska, coraz żadziej jest? Coś ją te paniki od płocika zajęli, albo szykuje się na powrót Połówki!!!

Tesia - gdzie ten Razmus!!!!!!!

 

Maksiu - mam zdjęcia, kilka - da radę?????????? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jest nas trzy, to już coś

 

a mnie ciągle męczy ten mój "artysta"-kafelkarz i przez niego nic mi się nie chce. chyba będę mu kazała rozebrać te kafle tam gdzie połączył je listwą i niech robi tez. bo miało być bez LISTEW, na styk.

 

a dzisiaj na budowie u mnie są elektrycy: montują gniazdka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...