Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ja też witam i ... żegnam!

 

Jadę znów na budowę pilnować, co "pany" (określenie mojej córci) budują. Ciekawe, czy - jak obiecywali - położyli folię na dach i wymurowali działówki?

 

Po drodze w powiecie zgłaszam zmianę kiera budowy, a po południu wchodzi elektryk.

 

Wczoraj kupiłam brodzik i parę innych duperelek, więc bagażnik pełen. Trzymajcie się i do usłyszenia znów kiedyś tam ... :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam we wtorek

 

Wiecie co ale niektórzy maja tempo z tymi szkieletowcami, w czwartek bylem zobaczyc na mojej dzialeczce czy chwasty zółkna i nie mialem jeszcze sšsiada a wczoraj :o szok krokwie na dachu stojš :o cos niesamowitego jakis cud ze im tego domku w nocy nie rozbiorš. Swojš droga to ciekawa konstrukcja i takie pozytywne odczucia zostawia.

 

W 4 dni domek postawic do dachu az mi sie nie chce wierzyc. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem czy ta ulica ma nazwe ale to po lewej stronie jadac od pucic do dąbia zaraz za dgg chyba lipowa jesli sie nie myle jest po po drugiej stronie lubczynskiej a tu nie ma tabliczek jeszcze. jak zobaczysz takie biale kontenery po lewej to moja dzialeczka a po przekatnej jest ten domek.

 

Didi już wiem, o co chodzi, to jest prawie viv a vis wjazdu na moją uliczkę po prawej stronie Lubczyńskiej, nie można ominąć, bo tam jest płasko, a dom przy samej drodze

 

Paweł A ty gdzie się budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa No, no ładny kawał domu ci rośnie, prawdziwie dworkowaty charakter i te proporcje! A grubaśne kolumny..hm, hmm 8)

Słowa uznania! A projekcik taki niepozorny :wink:

Na parapetówę trzeba będzie ci sprawić suknię Telimeny, żeby pasowało, a ty już warkocze zapuszczaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfiku - odpowiedz mi na pytanie - ile jeszcze zostało terminu przydatności tej terki, bo wg Teski ma tylko 3 miechy!!!

wiem, wiem, mam to w pamięci, ale dopiero dzisiaj będę na budowie, na pewno dam ci znać :D

]quote="jolly']Ja też chcę zobaczyć zdjęcia domku Bikosy, ale w dzienniku nie widziałam... Pomóżcie - gdzie?

są u Maksia na stronce, zaraz za Antosiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wszyscy

 

 

 

jolly i delf

 

tak słysząłm ze wszystko do klinkieru i cemencik maja waznosc 3 miesiace to nie znaczy ze nie złapie:):) moze klinkier dostac wykwitów..ale tak tylko słyszałam...na cemencie pisze wazny 3 miesiace...

 

 

 

a moja połowa dzisiaj wraca....o 14:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...