Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

delf - mam rozumieć że to czarne to BMW :D

blisko, blisko....to daewoo :D :D , ale duuuże :D

 

Maksiu tylko, żeby ci córeczki nie wywiało, a co gorsza nie zawiało!

Z dziećmi, to właśnie ten problem, że szyb luzacko pootwierać nie można; tutaj sprawdza się właśnie klima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniu, Bodekku nie znam się, wiem jedno , u nas na wsi gościu ma drewniany domek, byłam w środku, bo się zaprzyjaźniliśmy, widok był wspaniały, ileż uroku ma taki dom, niby mebli miał w nim niewiele - nieważne taki dom daje klimat i przytulność.

 

W sekrecie Ci powiem, że też chciałam domek drewniany, nawet przeglądałam, ale Mój jest konserwatywny i nie udało mi się go przekonać, że domek drewniany jest super... Trochę też nastraszył mnie owy wyżej opisywany kolega, że w Polsce nie ma dobrego drzewa - niestety i aby dom stał wieki musiałabym go zamawiać z zagranicy...

powiedz czy to prawda? i jakie wg Ciebie są wady i zalety takiego domku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadą jest być może akustyka;

jak się walnie pięścią w ścianę to może się popsuć :D ,

podłoga może skrzypieć - z drugiej strony jednak

jeżeli wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuką to

tego typu problemów nie powinno być :)

Zalety to na pewno szybkość budowy (zobaczymy :o )

brak wielkiej wilgoci wewnątrz - wszystko sucha zabudowa -

i ???????????? (się okaże :D )

Co do drewna - to przede wszystkim powinno być suszone

komorowo i czterostronnie strugane!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze :D

Bodekku wytłumacz mi coś. Czy to drewno jest odpowiednio zabezpieczone? Nie będą Twojego domku zjadały korniki?? Pewnie głupie pytania zadaję, ale jestem pod wrażeniem Twojej budowy, bo przecież każdy buduje w sposób tradycyjny a Ty odważny....być może pionier wśród forumowiczów szczecińskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim w ten upał

 

Delf Ja też zajrzalem na twojš budowę tak z wieczorka któregos dnia, no na takim etapie to chcialbym juz byc ale kiedys sie uda mam nadzieje. No ja troszke znajomych w tej oklicy mam i namawiam ich na forum ale jakos czasu im brakuje ale jak sie postaraja to wtedy Szczecin będzie koło Załomia a nie koło Dobrej :D

 

Didi ja na taki domek mam strasznš ochotę bo jak wszedlem do srodka jak mój znajomy budował to tam był taki fajny klimat i strasznei mnie kreciło jak mu pomagalem te wszystkie drewinwka zbijac :D jade dzisiaj z wieczorka zobaczyc postepy bo mnie to kreci jak nic innego.

 

Bodekku twojš budowę tez bym chętnie zobaczyl jak juz scianki ci zacznš stawiać. Moze dostane zaproszenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf Wlasnie zdalem pytanie mojemu koledze czy łączy zimny łokieć z miękim lewarem i powiedzial ze nie wolno trzymac ręki na lewraku bo tam są jakies amortyzatroki i jak się tryzma ręke to one nie dzialaja i przechodzą drgania na skrzynię z nadwozia i mozna miec problemy ze zmianą biegów. Qrde mam w firmie eksperta ciekawe czemu się motoryzacja nie zajął?? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...