Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jolly strasznie mi przykro... nie myślałaś o ubezpieczeniu budowy? J asie będę ubezpieczała i za cały rok zapłacę (za dom w moim stanie, a więc trochę droższy niż twój, bo mam już dachówki i okna) 351 zł. To chyba dobra oferta?

 

Jak chcesz dam ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfiku, ale żadna ubezpieczalnia nie ubezpiecza od kradzieży domu, który jest w budowie, ja ubezpieczyłam dom od zdarzeń losowych w Warcie i płacę za rok 201,- od 220.000 wartości domu!!!

 

sprawdź w swojej polisie... ja zawsze jestem przezorna, niestety ani w pzu ani nigdzie nie chcieli mi w takim stanie ubezpieczyć, owszem zrobią to ale przynajmniej muszę mieć odbiory wszystkich instalacji no i oczywiście wszystko prawie gotowe na wprowadzenie się!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfiku albo Agent wprowadził Cię w błąd, albo nie przeczytałaś w warunkach umowy, właśnie rozmawiałam z Panią Kasią z Rydla z Warty , na 200% żadna ubezpieczalnia nie ubezpiecza od kradzieży domu w budowie, materiał Twój zgromadzony jest od zdarzeń losowych a nie od kradzieży...

 

 

Sprawdź w polisie i daj znać, bo jestem ciekawa lub zadzwoń do agenta Warty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - dziwny list dostałam na skrzynkę forumową. Ludzik sie nazywa ZIDANE. Nie napisał żadnego postu na forum. Chyba adresy ściąga - albo podeśle swoją fotkę nago w czerwonych skarpetkach przy lodówce :)

" Cześć ! chcialbym zrobic generlny remoncik w moim pokoju przy pozostawieniu nie ktorych moich dotychczasowych mebli .. czyli łózko , szafa, biorko. Chcę pomalować pokoj , zmienic firanke , zaslony , kupic nowe krzeslo do biorka na komputer , przerobic drzwi wejsciowe i dokupic rzeczy dekoracyjne na moj pokój. Nie rospisując sie chce wszystko zmienic w moim pokoju oprocz lózka , moich mebli i biorka. Tylko nie mam pojecia jak to zrobic: nie znam sie na tym wogole a zalezy mi na dobrym wygladzie mojego pokoju. Dlatego zaczolem buszowac po internecie i znalazlem tą stronke. Jesli wyslalbym Ci zdjecia z obecnym wygladem mojego pokoju ... czy pomoglabysmi , doradzajac co moge z moim pokojem fajnego zrobic .. Pozdrawiam !!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...