Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Didi spróbujemy jeszcze raz sie umówić? :wink:

Będziesz jutro w domciu? Daj znać w jakich godzinach. :D

 

Jak sie otwierają wasze drzwi : do środka, czy na zewnątrz? Zamawiałam dzisiaj swoje i pan mnie zabil tym pytaniem - no i zamowilam, ale czy ja wiem, czy dobrze?? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej w sobote, kto ma wolne bo ja nie :(

 

Delf drzwi zazwyczaj powinny otwierac sie tak jak w projekcie, jak masz duzy wiatrolap to lepiej jak sa do srodka bo sš bezpeiczniejsze(zawiasy wewnštrz) i mniej narazaone na wplyw warunków atmosferycznych poza tym we wnękach troszke ładniej wyglšdajš. A na zewnštrz trudniej je zabezpeiczyc przez to z reguły powinny byc droższe chyba ze producent na to nie zwraca uwagi.

 

No i zasada goscinnoci gocia zapraszasz do srodka a nie odstraszasz drzwiami na zewnštrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Delfiku, ale żadna ubezpieczalnia nie ubezpiecza od kradzieży domu, który jest w budowie...

 

... no chyba niezupełnie... ja mam ubezpieczenie w PZU od kradzieży i rabunku - budynek w budowie (ale zamknięty!)... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek!

 

Warta mi ubezpieczy, ale muszę mieć stan zamknięty i częściowo z odbiorami, typu elektryk, hydraulik itd. wtedy od kradzieży to mi każda ubezpieczalnia ubezpieczy dom!!! Stasiek i to miałam na myśli, trzeba śledzić posty od początku!!! :wink:

 

 

 

Joasia Jasia - a może ten ZIDANE to internetowy oszust i wysyłając Ci zdjęcia chce zniszczyć Twój komp!!! Ja ostatnio na pocztę dostaję naprawdę głupie listy z jakimiś kodami, zdjęciami, nie otwieram zdjęć ani nie wchodzę w kody, albo piszą, że mój post nie doszedł oczywiście po ang. ja wchodzę by sprawdzić który, a tu znowu jakieś kody i zdjęcia! Ostrzegam!!!

 

Byłam w sobotę na pierwszej Wiesze (Wiecha) było suuuuppeerrr!

Tak się rozluźniłam, że o kłopotach zapomniałam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności na forum.

 

Przepraszam Cię Delf, ale w sobote miałam imieniny więc zero czasu na spojrzenie chociaż na forum. Dziś wybieramy się ok. 18 po rower dla córeczki, ale jutro to raczej będę cały dzień w domku, chyba, że mogłabyś wpaść dziś do mnie wcześniej, tak kole 15stej?

 

 

Joasiu

ciekawa jestem, która z nas jeszcze otrzymała ten od ZIDANE pościk, bo ja go małam u siebie na skrzynce wieć albo facet rzeczywiście chce pomocy, albo szuka jakiegoś "mięsa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...