Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

oj żeby nie zwariować, żeby nie zwariować....

 

 

 

Bodekku - jestem po odbiór umówiona dopiero jutro na 15, nie wiem dlaczego, prawdopodobnie dlatego, że wygranych osób jest więcej?

 

Babka podała swoje nazwisko, nazwę firmy, dokładny adres i telefon...

 

nie wpadam w panikę , po prostu pojadę jutro i się okaże - postaram się o tym nie myśleć!!!

 

Ale gdyby to było faktycznie tak, to powiedz czy w tych czasach nie jest niebezpiecznie? Ostatni raz leciałam w 2002 do Egiptu, ale od tamtej pory lęk jest jeszcze większy!!! Lecieć czy nie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly - wg mnie nie powinnas lecieć. Czasy niebezpieczne. Samoloty wredne. Masz tyle do zrobienia na miejscu. Dom, rodzina, praca.

Poza tym okaże się, że bon za 7000 zł wystarczy na 2 osoby i musisz dorzucić drugie tyle. Powinnaś zostawić pieniądze na budowanie. Tak jest rozsądnie.

 

 

 

 

PS.

Ja tam mogę pojechać za Ciebie. Akurat rodzina czteroosobowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

jolly

 

Jak Ty masz fajnie.

 

Ach ....

 

Ja bym leciała - taka okazja - nawet gdybym miała dołożyć trochę kasy to bym leciała.

 

Budowa nie zając nie ucieknie.

 

Musisz się zrelaksować. A Teneryfa jest super miejscem na to.

 

Jak ja Ci zaaazdroszczę

:wink:

 

Powinnaś grać w totolotka. Masz farta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie i ochłońcie razem ze mną!!!!!!!!!!

 

był u mnie dobry znajomy i opowiedziałam mu co mnie dzisiaj spotkało, a on że jego koledze jakaś firma też tak mówiła, pojechał na to spotkanie a tam mnóstwo ludzi i owszem można coś wygrać, ale oni najpierw zaprezentują swój produkt i zrobią z tych osób losowanie!!!!

 

to tak jak te zaproszenia od Remes na pościel i kolacja za darmo! - pic na wodę - fotomontaż!!!

 

No więc za namową Joasi Jasia zostaję i nie lecę, bo przecież dom, budowa !!!! :cry:

 

A SZKODA BO SAMA MYSL O WYGRANEJ SPRAWIA ZE CZŁOWIEK MYSLI ZE MU WSZYSTKO DOBRZE IDZIE!!!!!

 

nie wiem czy jechać jutro na tą 15? może szkoda czasu i faktycznie tak jest jak mówi kolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka na Onecie jest taka zakładka Fotoalbum, logujesz sie, wstawiasz swoje zdjecvia, a potem jak piszesz wiadomosc, to wstawiasz te zdjecia piszac komnde, a jaka, to jest napisane w profilu w wyjasnieniach (tu na forum w profilu); ja tak zrobiłam i wyszło - zobacz w mojej stopce

 

Jolly szczerze wkurzają mnie te pseudo wygrane, ostatnio wyrzucilam do kosza Ridest Digest, chociaż podobno komputer wylosował właśnie mnie już prawie do finału, tylko (tutaj ledwo czytelny maczek w tekście na całą stronę - cierpliwość popłaca) musisz kupić jakiś świetny album, czy atlas.... Nie cierpię takiego igrania ludzkimi uczuciami i emocjami, wrrr, jak nie lubię.

 

Poza tym w życiu nie ma nic za darmo, ale....możesz iść, choćby żeby się utwierdzić, że tak właśnie jest - lub też nie. Nic cie to nie kosztuje, jak chcesz, to idź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie musicie mi zazdrościć!!!!!!!! :evil:

 

Cwaniaczki, owszem wygrałam bon na pobyt w hotelu na Teneryfie, ale dojazd i wyżywienie we własnym zakresie!!!!!! :evil:

A to koszt około 5000 plus wyżywienie ok. 1000 PLN

 

Niech sobie wsadzą to gdzieś, może przed budową, ale nie w trakcie !!!!!!!

 

 

A szkoda, ale przecież podświadomie wiedziałam, że to nie takie proste, że jakiś bakcyl w tym jest, no nonononon i znalazłam!!!

 

NIKT NIE DAJE CZEGOS ZA DARMO, już ktoś to powiedział i to potwierdzam!!!

 

NO I WYLADOWAŁAM NA SWOJEJ BUDOWIE ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka na Onecie jest taka zakładka Fotoalbum, logujesz sie, wstawiasz swoje zdjecvia, a potem jak piszesz wiadomosc, to wstawiasz te zdjecia piszac komnde, a jaka, to jest napisane w profilu w wyjasnieniach (tu na forum w profilu); ja tak zrobiłam i wyszło - zobacz w mojej stopce

 

Jolly szczerze wkurzają mnie te pseudo wygrane, ostatnio wyrzucilam do kosza Ridest Digest, chociaż podobno komputer wylosował właśnie mnie już prawie do finału, tylko (tutaj ledwo czytelny maczek w tekście na całą stronę - cierpliwość popłaca) musisz kupić jakiś świetny album, czy atlas.... Nie cierpię takiego igrania ludzkimi uczuciami i emocjami, wrrr, jak nie lubię.

 

Poza tym w życiu nie ma nic za darmo, ale....możesz iść, choćby żeby się utwierdzić, że tak właśnie jest - lub też nie. Nic cie to nie kosztuje, jak chcesz, to idź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...